Usunąć TelevisionAce Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove TelevisionAce Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć TelevisionAce Virus. Ten przewodnik usuwania TelevisionAce Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

TelevisionAce jest pasek narzędzi dedykowanych do telewizji. Rozszerzenie oferuje bezpłatne usługi przesyłania strumieniowego, a także kilka dodatkowych funkcji. Można użyć TelevisionAce, aby oglądać TV online za darmo i uzyskać szybki dostęp do najlepszych płatnych usług strumieniowych. Aby łatwiej wybrać, co oglądać, otrzymasz z Pokaż ponownie czapki, opinie i wywiady, a także najnowsze wiadomości TV. Natychmiastowy dostęp do programów telewizyjnych, będzie być w stanie dostroić się zawsze, gdy masz ochotę. Opis na oficjalnej stronie internetowej programu sprawia, że wygląda jak znakomity użyteczność wobec mieć, ale istnieją pewne rzeczy pominięty. Na początek TelevisionAce zmienia stronę główną i domyślnego dostawcy wyszukiwania. Ma to wpływ na wyniki wyszukiwania. Inną niedogodnością jest to, że fałszywy program generuje reklamy.

TelevisionAce jest dostępny do pobrania z oficjalnej strony, televisionace.com. Istnieje kilka przycisków zielony neon. Jeśli zdecydujesz się rozszerzenie, trzeba będzie zaakceptować jego umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA) i polityki prywatności. Rozbicie się ujawnia, że program otrzyma autoryzacji do odczytu i zmiany wszystkich danych na stronach internetowych, które odwiedzasz, a także historię przeglądania. To również możliwość zarządzania pliki do pobrania, aplikacje, rozszerzenia i motywy. Użytkownik powinien nie umożliwi aplikacji do pracy z zadaniami lub uzyskania dostępu do prywatnych danych. Jeśli nie pamiętasz, pozyskiwania TelevisionAce, prawdopodobnie zostały oszukane daje dostęp do systemu. Istnieje kilka sposobów, aby tak się stało.

TelevisionAce mogą być przeniesione do komputera za pomocą innego programu. Pirackie oprogramowanie usługowe, freeware i shareware może służyć jako hosta z powodu ich braku chronionych licencji. Deweloper ma połączyć plik wykonywalny narzędzia ukradkiem z Kreatora instalacji klienta do pobrania. Porywacz będzie wymieniony jako narzędzia bonus wzdłuż kroki instalacji. To będzie włączone domyślnie. Jeśli akceptujesz oryginalne ustawienia, będziesz mieć do czynienia z konsekwencjami zaniedbania. Wielu użytkowników komputera mają zwyczaj pomijania kroków i zgadzając się na wszystko w pośpiechu. Może to zaoszczędzić kilka minut, ale czasu spędzać w usunięciu pasożyta z komputera może być znacznie więcej. Dlatego też doradzamy ludzi, zawsze trochę czasu, aby przeczytać regulamin.

Remove TelevisionAce Virus
The TelevisionAce Virus

Wiadomości e-mail będących spamem są wspólne alternatywnym. Takie programy, jak TelevisionAce mogą być ukryte za załączony plik. Za pomocą skryptu lub makro ładunek fałszywe narzędzie przesyłane są do komputera podczas dostępu do pliku. Jeśli może rozpoznawać spam, byłbyś w stanie temu zapobiec. To nie jest trudne do filtrowania w polu. Wystarczy sprawdzić adres e-mail. Prawdziwy zawiadomienie zostanie wysłana z konta oficjalne. Ponieważ spam jest często przedstawiany jako pochodzące od renomowanej firmy lub organizacji, to łatwo sprawdzić źródła. Przejdź do oficjalnej stronie odpowiednie jednostki i można znaleźć na stronie kontakty.

Gdy TelevisionAce zostanie zainstalowany w systemie, to będzie początek wykorzystanie przeglądarki sieci web. Po pierwsze złowieszczy program spowoduje, że ustawienia. Twój homepage i nie wykonać zrewidować silnik zostanie zresetowany do innej strony i nie będzie mógł powrócić. Porywacz jest zaprogramowany, aby wymusić ustawienia niestandardowe przez dołączenie je ponownie, gdy użytkownik próbuje edytować je. TelevisionAce będą wyświetlane reklamy na ekranie. Będą one funkcję okazyjnych ofert dla urządzeń technologicznych, odzież, akcesoria, dekoracje, meble, sprzętu ogrodniczego, sprzęt sportowy, gry, zabawki i inne przedmioty. Może to wyglądać tak, jakby narzędzie pracuje na Twoją korzyść, ale tak nie jest. Reklamy powiązać z sponsorowanych stron internetowych. Właściciele TelevisionAce get paid do ich obsługi.

Jeśli możesz przeczytać EULA na oficjalnej stronie internetowej TelevisionAce, odkryjesz, że podmiot za oprogramowanie ma wykluczona odpowiedzialność za treści stron trzecich. Mindspark Interactive Network, Inc jest ujawniona jako firma za rozszerzenie. W polityce prywatności firma z siedzibą w Yonkers, Nowy Jork stwierdził, że zbiera dane dotyczące użytkowników. Może to dotyczyć danych osobowych i finansowych, które powinny pozostać poufne. Właściciele porywacz może sprzedać zebrane informacje na rynkach darknet bez Twojej wiedzy i zgody. TelevisionAce nie można wstawić ustawienia, które umożliwiają użytkownikom ograniczenia lub zakazu śledzenia aktywności. Ostatecznie jedynym rozwiązaniem problemów, w zasięgu ręki jest odinstalować złośliwego programu.

TelevisionAce Virus Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć TelevisionAce Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *