Usunąć TextToTalk Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć TextToTalk Virus. Ten przewodnik usuwania TextToTalk Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

TextToTalk jest reklamowany jako program, który odczytuje tekst z pliku tekstowego i następnie wypowiada tekst z głośników komputera. Ale to nie wszystko. TextToTalk jest zakażenie adware. Jest złośliwy i wszystko, co robi po stronie jest tak aby można utrzymać go na komputerze. Nie pozwól, aby oszukać oszustów. Adware jest niebezpieczne. Tak, to prawda, że nie jest tak samo niebezpieczne jak innych zagrożeń takich jak konie trojańskie i ransomware infekcji, ale to nadal naraża się na ryzyko. Nie lekceważ tego ryzyka.

W końcu każdy pasożyt wymyka się spod kontroli i powoduje nieodwracalne szkody. TextToTalk jest nie wyjątek. Problemy twarz będzie w dalszym ciągu piętrzą się z każdym dniem i im dłużej czekasz, tym trudniej, to staje się dla Ciebie usunąć szkodnika. Więc nie trać czasu w debatach. TextToTalk nie jest pomocne. Jest to niebezpieczne. Jak tylko zauważysz go w swoim systemie, podjęcia natychmiastowych działań przeciwko niemu. Jeśli nie, będzie to pożałujesz, raczej wcześniej niż później. TextToTalk nigdy nie będzie dla Ciebie pomocny. To tylko korzystne dla jego twórców. Pozbyć się go i zarobić wdzięczność swojej własnej przyszłości.

Ten adware zmienia Twoje doświadczenia w Internecie w koszmar. Będzie go nienawidzą. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się na surfowanie po sieci, będą cierpieć włamaniami. Ciągłe przekierowania do zacienionych stron będzie zapobiegać odwiedzając ulubione witryny. Filmy online będzie dostać wstrzymane dla przerw reklamowych. Każda Strona, który próbujesz otworzyć zostanie pokryta z reklam w różnych kształtach i formach. Zobaczysz, banery, kupony, oferty, teksty, pop-up, pop under, reklamy wideo, najlepsze ceny, porównania itd i itp. Wyobraź sobie, co to że wygląda jak. Te ogłoszenia są niezwykle uciążliwe i coraz bardziej każdego dnia. Dlaczego? Hakerzy za adware umożliwia im zarobić dochodów pay-per-click.

Dla każdej reklamy, którą klikasz zarabiać oszustów. One również zarabiać na wszystkich podejrzanych witryn, które użytkownik przekierowany na. Jest to, co robi adware. To pomaga cyberprzestępcy make zysków bez wysiłku podczas niszczenia działań online, w tym samym czasie. Czy chcesz być częścią tego systemu? Czy chcesz zostać sponsorem oszustów i pomóc im rozwijać ich “biznes” i zainfekować więcej niewinnych użytkowników? My w to wątpię. Ale im pomagasz tylko przez utrzymanie TextToTalk na pokładzie. Jeśli adware jest tam, będziesz trzaskać.

Jedynym sposobem, aby uniknąć wszystkich reklam i przekierowania jest całkowicie usunąć adware. Tylko wtedy, gdy go nie ma wszystko wracać do normy. Znikną reklamy, nie będzie żadnych więcej przekierowań i będzie można do surfowania po Internecie, normalnie i o pokoju. Jeśli pozwolisz, to pozostanie, z drugiej strony, prędzej czy później będziesz trzaskać i będą pogarszać sytuacji. Nie pozwól, aby się stało. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i pozbyć się infekcji na dobre.

Jak adware wprowadzony? Szkodnika prawdopodobnie przyjechał wiązany do innego programu, który został pobrany z sieci web. Po zainstalowaniu aplikacji, czy zdecydujesz się dla ustawień zaawansowanych lub te podstawowe? Jeśli odpowiesz, różni się od opcji zaawansowanych, należy zmienić swoje nawyki. Te ustawienia są w stanie sprawdzić, czy są dodatkowo dołączone aplikacje do oryginalnego programu, które mają zamiar wprowadzić dane swojego komputera. Jeśli tak, usuń je wszystkie. Takie dodatki są zwykle złośliwy i nie trzeba ich na pokładzie. Są infekcje, dołączony przez hakerów. Nie pozwól, aby je wygrać. Być czujnym i trochę czasu, aby zobaczyć, co umożliwi wprowadzić system.

TextToTalk Virus Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć TextToTalk Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *