Usunąć Toothy Virus | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Toothy Virus. Ten przewodnik usuwania Toothy Virus działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Uśmiech jest nazwa rozszerzenia przeglądarki złośliwego. Mimo, że jego nazwa brzmi śmiesznie, nie daj się zwieść. Masz do czynienia z infekcją. Szkodnik ten jest członkiem rodziny PUP. To oznacza potencjalnie niechciane programy. Jednak słowo “potencjalnie” jest niepotrzebne tutaj. Uśmiech jest rzeczywiście niechciane. Narzędzie jest zaprogramowany do generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli, ale to naraża się na niebezpieczeństwo w procesie. Tak tak szybko, jak to rozszerzenie na miejscu w Twojej przeglądarki, działać szybko, aby ją usunąć.

Zaufanie, jakim nas, utrzymując ten PUP na pokładzie będzie prowadzić do niczego dobrego. Wręcz przeciwnie! Problemów, które powoduje szkodnika nawet będzie eskalować w miarę upływu czasu. Zrób sobie przysługę ogromny i pozbyć się Toothy, choć nie jest za późno. Na szczęście PUP jest stosunkowo łatwe do rozwiązania. Prawda jest taka, że może Ci został zainfekowany z dużo bardziej poważne zagrożenie. W Internecie jest pełne kawałków ransomware, trojanie, porywacze somolotu, itp. Skorzystaj z tej sytuacji i czyszczenia komputera jak najszybciej. Jeśli nie, swoje kłopoty będzie utrzymywać na pogorszenie z każdym dniem. Jeżeli otrzyma wystarczająco dużo czasu do pracy spokojnie, program może nawet spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia.

Co robi Toothy po jest dołączana do przeglądarki jest wstrzyknięcie je wszystkie z wielu reklamach. Jak powiedzieliśmy, oszuści za PUP są za pomocą pay-per-click system obrotu na zarabianie pieniędzy bez wysiłku. Z każdym z nich kliknięć na reklamy wypełnienie ich kieszenie. I reklamy są niezliczone. Każdej strony, które odwiedzasz jest ciężkie na banery, kupony, oferty, oferty, teksty, pop-up, pop under, reklamy wideo, oferty i tak i tak dalej. Twojej przeglądarki będzie rozpoczyna się zamrożenie z powodu tego bombardowania ad. One również będzie walczył poprawnie wyświetlić zawartość.

PUP potrzebuje kliknięć, aby zarabiać pieniądze, więc to generuje lawinę reklamy na Ciebie. To nawet Szpiedzy na twój pasienie się zwyczaje, aby dowiedzieć się, co chcesz i następnie używa tych informacji do wyświetla reklamy, które będzie iskra zainteresowanie. Należy pamiętać, że również ta informacja jest wysyłana do PUP deweloperów. Ludzie z wątpliwych intencjach. Poświadczenia danych osobowych oraz finansowe nie są bezpieczne. Wyobraź sobie, co może się zdarzyć, jeśli kończy się w niepowołane ręce. Poza tym zawsze możesz się jedno kliknięcie od malware jak nic, co generuje PUP jest weryfikowane. Większość reklam, które widzisz, są zagrożone dostarczyć malware i kliknięcie, można się zarazić. Koniec wszystkich o tym teraz. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania pozbyć Toothy PUP i wszystko wrócić do normy. Aby to zrobić ręcznie, wykonaj nasz przewodnik usuwania poniżej.

Jak ty utknąć z Toothy? Dobrze PUP rozprzestrzenia się głównie poprzez wielkie oszustwo “Dodaj rozszerzenie”. Przekierowywane do soma sprytny strony, który wyświetla komunikat, stwierdzający, że nie można pozostawić bez klikania na niektóre z przycisków przeznaczonych. Strona zawiera kod, który faktycznie zapobiega pozostawieniu. Wiadomość zasadniczo nalega, aby zainstalować aplikację. Zapewnia również przycisk “Zamknij” lub “Zostaw”, ale są one uszkodzone. Kliknięcie na nich włącza tryb pełnego ekranu przeglądarki.

Co należy zrobić, to użyć Menedżera zadań do zamknięcia przeglądarki ASAP. Jeśli szukasz hotelu, skończy się Instalowanie rozszerzenia paskudny. Hakerzy są stara się mylić. Nie pozwól im. Jeśli znajdziesz się w sytuacji opisanej, nie kliknąć na wszystko i natychmiast zamknąć przeglądarkę. W przeciwnym razie Toothy zostanie zainstalowany na komputerze i już wiesz, co prowadzi do.

Toothy Virus Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Toothy Virus z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *