Usunąć TRACKSTREAMS.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć TRACKSTREAMS.COM. Ten przewodnik usuwania TRACKSTREAMS.COM działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

TRACKSTREAMS.COM jest zakażenie adware. Rzeczywiście jest to strona, który wskazuje na obecność adware w systemie, nie adware, sam. Dwa idą w parze. Jeśli zostanie wyświetlona strona, masz adware, i to jest fakt. Na szczęście dla Ciebie, te szkodniki są uważane za znacznie mniej szkodliwe i stosunkowo łatwy do rozwiązania. Jeśli zostały zakażone destrukcyjne Trojan lub chciwi ransomware, sytuacji byłoby znacznie gorzej. Jednak to nie znaczy, że adware jest nieszkodliwe. To nie jest.

my nie spotkałem jeszcze niewinne infekcji i są szanse, albo nie. Istnieje coś takiego jak cyber pasożyt, który nie uszkadza system w żaden sposób. Wszyscy robią. Każdy szkodników ostatecznie wymyka się spod kontroli i powoduje pewne nieodwracalne uszkodzenia. Ten adware zawarte. Przestań, zanim się powiedzie. Po stronie TRACKSTREAMS.COM na miejscu, przyjąć go jako znak ostrzegawczy to i zacząć szukać adware. Po znalezieniu go, usunąć go jak najszybciej. Tam jest nie ma miejsca dla złośliwego oprogramowania w systemie. Tak zrobić dobry uczynek i pozbyć się ten jeden, zanim będzie za późno. Działać już teraz! Opóźnienia prowadzić do żalu.

Ten adware bombarduje się z reklam. Zaczyna się robić więc od tej chwili wkracza ona. Można zobaczyć reklamy “przez TRACKSTREAMS.COM” cały czas. Ekran jest całkowicie pokryte. Nawet strony, które były wolne od reklam są łuk ciężki na banery. Możesz również zobaczyć, kupony, oferty, oferty, pop-upy, reklamy wideo, teksty, hiperłącza i dość dużo czegokolwiek innego, co można ewentualnie pomyśleć. Nazwę, zostanie on wyświetlony. Reklamy są niezliczone. Nie można wprowadzać jeden online przenoszenia nie widząc ich z każdej strony, którą można ładować tony. Czy wiesz, dlaczego widzisz je, choć? Pamiętaj, że oni nie mają na celu zwiększyć swoje doświadczenie zakupy online. Oczywiście nie. Oszuści korzystać z nich zarobić dochodów pay-per-click. Po kliknięciu na reklamę, oni dostaæ zap³acony. Jest to system obrotu pay-per-click. Kliknięcia wypełnić ich kieszenie.

Co gorsza jednak jest że kliknięć również zagrażają bezpieczeństwu komputera. Te reklamy nie są bezpieczne. Są one generowane przez zakażenie, co automatycznie sprawia, że potencjalnie niebezpieczne. Nie wszystkie z nich, ale większość z nich. I nie mówić, reklamy, które są bezpieczne, a które są uszkodzone bez klikania. Jeszcze Jeśli klikniesz na niewłaściwej, otrzymasz więcej zakażeń na pokładzie. Twoją sytuację pogorszy się samodzielnie.

Duży problem jest to, że reklamy nie odchodźcie. Ich nawet bardziej stać z każdego dnia, więc unikanie jest nie trwałe rozwiązanie albo. Jedynym sposobem, aby pozbyć się z nich jest całkowicie pozbyć się adware. To jest dokładnie to, co należy zrobić. Szkodnik ten nie jest korzystne dla Ciebie. Wręcz przeciwnie. Zburzony Twoje doświadczenia w Internecie i naraża się na ryzyko złośliwego oprogramowania. Usunąć go jak najszybciej i zdobyć wdzięczność swojej własnej przyszłości.

Jak adware wprowadzony system bez Ciebie wiedząc? Jako adware wciąż program potrzebuje Twojej zgody, aby być zainstalowane. I prosi o to. Jednak robi to w sneakiest możliwych sposobów, ponieważ w przeciwnym razie byłoby to odmowa dostępu. Używa sztuczek jak fałszywy program aktualizacji, freeware, spam, uszkodzone linki, itp. Znajduje się on na Twojej twarzy, a jeśli jesteś zbyt rozproszony, spadnie na niego. Weźmy na przykład aktualizacje. Może myślisz, że aktualizacji Java, podczas gdy w rzeczywistości, instalujesz złośliwego oprogramowania. Przeczytaj uważnie warunki i Conditions/ EULA przed ich zaakceptowaniem. Korzystanie wyłącznie sprawdzone źródła. Jeśli coś wygląda podejrzanie, należy natychmiast przerwać instalację.

TRACKSTREAMS.COM Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć TRACKSTREAMS.COM z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć TRACKSTREAMS.COM z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *