Usunąć Travassactechnology.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Travassactechnology.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Travassactechnology.com. Ten przewodnik usuwania Travassactechnology.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli wciąż widzisz reklamy, zasilany przez stronę Travassactechnology.com, jesteś w tarapatach. Wygląd tej strony jest znakiem. To zły znak. Wskazuje to, że urządzenie jest już infekcji. Kryje on infekcji cyber. Adware szkodników, być precyzyjne. Jak zapewne wiecie, adware nie jest coś, co lubisz, mając na pokładzie. Pasożyt ten jest niewiarygodnie przykry i nie przynoszą nic dobrego. Wręcz przeciwnie. Z tego powodu cierpisz, stała włamaniami i skarg. Jest jednak wyszło.

Travassactechnology.com nie jest jak inne infekcje, które są niezwykle trudne do usunięcia. Jest to stosunkowo łatwe do rozwiązania. Jednakże musisz działać szybko. Im dłużej opóźniać jego usunięcie, to powoduje więcej problemów. Jeśli dasz to wystarczająco dużo czasu, to może nawet spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Zrób sobie przysługę i nie pozwól, aby ten scenariusz się rozwijać. Gdy zauważysz, że na stronie Travassactechnology.com i jego reklamy, zacząć szukać adware’s kryjówki i usunąć po odkryciu. Zaufaj nam, jeśli nie ma żadnych środków, pożałujesz to raczej wcześniej niż później. Nie wahaj się. Liczy się każda sekunda.

Ten przykry adware zamienia Twój pasienie się przeżycie w prawdziwy koszmar, który coraz gorzej i gorzej, w miarę upływu czasu. Na początek są przekierowywane do Travassactechnology.com cały czas. Strona jest tam zawsze. Staje się twój online cień i bez względu na to, co robisz, możesz nie można się go pozbyć. Po otwarciu przeglądarki, to tam. Po otwarciu nowej karty, to również tam. I tak są jego liczne reklamy. Cały ekran jest pokryta niezliczone reklamy w różnych kształtach i formach. Widzisz, banery, ofert, ofert, w teksty, pop-upów, reklamy wideo, kupony, itp itd. Każdy z nich jest promowanie niektóre zacienionym produktu. Nie klikaj na te ogłoszenia. Nie są one bezpieczne dla Ciebie. Oszuści korzystać z nich do dochodów pay-per-click.

Remove Travassactechnology.com
The Travassactechnology.com Virus

Za każdym razem po kliknięciu na reklamę, hakerzy get paid. Stają się ich sponsorem. Co więcej również ryzyko pogorszenia swojej sytuacji w tym samym czasie. Jak już powiedzieliśmy, reklamy są nie wiarygodne. Większość z nich są faktycznie uszkodzony i dostarczają infekcje. Jedno kliknięcie wystarczy, aby puszczać tych zakażeń. Nie popełnij tego. Travassactechnology.com adware jest więcej niż wystarczająco dużo i to powoduje wiele problemów. Z tego powodu wydajność komputera jest niska. To wywala wszystkie czas i nie stara się pracować normalnie. Połączenie internetowe jest niestabilne. Nie można korzystać z Internetu w pokoju. Wszystko to dzięki pasożyta. Nie pogodzić się z tym. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i teraz usunąć intruza. Gdy to zrobisz, wszystko się wraca do normy.

Jak udało się wprowadzić adware? Szkodników nie pojawił się znikąd. Został zainstalowany! Przez Ciebie. Nie freak out, będziemy wyjaśniać. Adware nie można wprowadzić komputera bez Twojej zgody, ponieważ nie jest to pełnoprawny wirus. Potrzebuje Twojej zgody, więc go o to poprosi. Jeszcze to nie otwarcie zapytać bo pozostawia zbyt wiele miejsca dla odrzucenia. Używa sztuczek jak spamu, wiązkach freeware, fałszywe aktualizacje, uszkodzone strony i linki, złośliwe reklamy, itp

metod jest wiele, ale żadna z nich nie jest wystarczająco dobre, do pracy bez nieaktywne współpracę, aka swoją nieostrożność. Jeśli jesteś czujny, można zapobiec wszystkie te taktyki z kolejnych. Ale jeśli możesz wyrzucić ostrożność do wiatru, każdy z nich będzie działać. Poświęcić więcej uwagi, kiedy jesteś online. Trochę więcej uwagi można zaoszczędzić mnóstwo kłopotów.

Travassactechnology.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Travassactechnology.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Travassactechnology.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *