Usunąć Trojan.Downloader.Dde.Gen | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Trojan.Downloader.Dde.Gen. Ten przewodnik usuwania Trojan.Downloader.Dde.Gen działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Gdy ktoś mówi “wirusa” nasze umysły natychmiast iść prosto do koni trojańskich. Tak, jest to pierwszy typ, że możemy myśleć. Jednak kategorii Trojan, sam ma różne rodzaje członków. Na przykład, Trojan.Downloader.Dde.Gen, który w tym artykule jest o, jest infekcją, który jest zaprogramowany do zainstalowania złośliwego oprogramowania na komputerach ofiar. Ale nie sądzę, że to wszystko robi. Oczywiście nie. Trojan komunikuje się z jego twórców, cały czas za pośrednictwem serwera dowodzenia i kontroli i one można przeprogramować go robić, co chcą. W zależności od tego, co hakerzy muszą, Trojan.Downloader.Dde.Gen może powodować różnego rodzaju szkody dla Ciebie i Twojego systemu. Oczywiście tego szkodnika należy usunąć jak najszybciej.

Ma powodu, dlaczego trojany są tak bał. Które są niezwykle niebezpieczne i bardzo nieprzewidywalny. Nigdy nie wiadomo, co wirus może zrobić dalej. Nie czekaj aby dowiedzieć się, choć. Działać szybko, przed intruzami. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej. Teraz, Trojan.Downloader.Dde.Gen jest wyrafinowane wirusa i jego usunięcie wymaga bardziej zaawansowanych umiejętności PC. Na szczęście, mamy przewidziane szczegółowe i łatwe do naśladowania, krok po kroku na końcu tego artykułu. Odrobina, powinieneś mieć problemu, usuwanie infekcji z komputera. Jeśli nadal się wahasz, zawsze umożliwia automatyczne rozwiązanie. Tak czy inaczej, działać szybko, jak to czas marnuje się.

Wyjaśnijmy, co Trojan.Downloader.Dde.Gen jest w stanie. Na początek wirus rozpoczyna szpiegostwo na Ciebie od momentu jego wejścia. W rzeczywistości szpiegostwo na jego ofiarą jest jej najbardziej znanych funkcji. Szkodników ma dostęp do wszystkiego z adresów IP, adresów e-mail i kont do nazw użytkownika, haseł, online nawyków i historię przeglądania. Wszystko to jest nie tylko monitorowane, ale także zapisywane i wysyłane do oszustów za Trojan. Skoro oni dostać swoje ręce na te informacje, można go używać na co im się podoba. Również Trojan bałagany z domyślnymi ustawieniami na komputerze. Usuwa i dodaje programy, usuwa lub dodaje wpisy do rejestru systemowego, itp. W rezultacie twój maszyna zaczyna się gorsze od spodziewanych i niektóre programy nie można załadować.

Inną rzeczą, szkodnika może zrobić to włączyć komputer w części botnet, więc nie są tylko zainfekowane, ale rozprzestrzeniania zakażenia, jak również do innych. Przy okazji, to całkowicie nielegalny i może to mieć poważne problemy z urzędami. Po dodaniu do tego stałe złośliwego oprogramowania ryzyka, decyzja staje się dla Ciebie. Trojan może łatwo zakazić maszyny z więcej zakażeń. Zwykle trojany służyć jako backdoor do szkodnika. Nie czekaj na swoim już zła sytuacja staje się gorszy. Natychmiast usunąć Trojan.Downloader.Dde.Gen. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać.

Jak zrobił Trojan.Downloader.Dde.Gen wprowadź? Infekcja przemieszcza sieci web poprzez spam poczta elektroniczna przywiązanie. Na przykład otrzymasz wiadomość e-mail od nieznanego nadawcy z załączonym plikiem. Otwórz wiadomość i to wydaje się być uzasadniona. Jeszcze nie chcesz pobrać plik na początku, jak chcesz więcej informacji. Tyle, dogodnie wiadomość zawiera link, który rzekomo udostępnia te informacje. Kliknij go, i to wszystko. Trojan dostaje pobrany i zainstalowany na komputerze.

Niestety takie linki są zazwyczaj uszkodzone. To samo by się stało, gdyby miał pobrany załącznik, jak również. Należy nigdy nie otworzyłeś wiadomości e-mail w pierwszej kolejności. Zawsze bądź ostrożny z wiadomości od osób, które znasz. Hakerzy mają skłonność do pisania w imieniu znanych firm, banków i innych organizacji w celu oszukania Cię. Być o krok do przodu i nie dać do nieuwagi. Czujności, jest jedynym sposobem, aby chronić swoje urządzenie.

Trojan.Downloader.Dde.Gen Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Trojan.Downloader.Dde.Gen z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *