Usunąć Trojan.script.agent.gen | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Trojan.script.agent.gen. Ten przewodnik usuwania Trojan.script.agent.gen działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Trojan.script.agent.gen jest to typowy koń trojański. Tajne programu wchodzi komputerów za pośrednictwem underhanded techniki i wykorzystuje je. Będzie Twój system wewnętrznego ustawienia renderowania, wykraść prywatne dane i włączyć urządzenie do zombie. Wykorzystanie komputera, Trojan.script.agent.gen będzie przenikać urządzeń zdalnych. To zasadniczo pozwoli Ci ofiarą i jej wspólnikiem. Może to być bezpośredni kompromisów wpływających na bezpieczeństwo osobiste i wtórne problemy ze względu na zaangażowanie maszyny w systemie.

Trojan.script.agent.gen jest rozpowszechniany za pomocą ciemnych wzorów. Większość wektora propagacji jest spam poczta elektroniczna. Technika ta opiera się na zwykłych plików. Ładunek ten trojański jest scalany z dołączonym plikiem bezprawnie opisane jako dokument uzasadnione. Aby przekonać się, że to prawdziwy, oszust napiszę to w imieniu renomowanej firmy lub organizacji, takie jak national post, firmą kurierską, bank, instytucja, oddział rządu, sieci społecznościowych, platformy handlowej lub lokalnej policji departamencie. Aby stwierdzić, czy wiadomość pochodzi z renomowanego źródła, dopasowując styki. Przejdź do oficjalnej stronie odpowiednie jednostki i skonsultować się z Strona kontaktowa dla odniesienia.

Możliwość szybkiego transferu Trojan.script.agent.gen jest poprzez instalację dysku przez. Oznacza to, że pobieranie i Instalowanie programu, złowrogi będą prowadzone przez stronę internetową. Jest wszystko, czego potrzeba do uruchomienia procesu wpisywania domeny. Należy być ostrożnym o miejsca, które odwiedzasz w Internecie. Istnieje wiele ukrytych lądowych, więc upewnij się, ludzie ufasz i osobiście wybranych źródeł są wiarygodne. Polegać wyłącznie na ludzi których tożsamości są pewne informacje i zrobić swoje badania na nieznanych stron internetowych. Inną alternatywą jest pakiet Trojan z innego programu, takich jak freeware, shareware lub pirackich narzędzie. Host będzie lista wirusa jako narzędzia bonus w jego regulaminie. Jeśli są oferowane dodatkowe aplikacji, należy odrzucić.

Trojan.script.agent.gen działa na dużą skalę. Wszystkie zarażone urządzenia wziąć udział w jego procesy. Nikczemny program tworzy botnet, który ustanawia połączenie między nimi. Systemy odbierania zdalnych poleceń od deweloperów Trojan. Hakerzy stale ataków do infekowania więcej urządzeń i dodać je do botnetu. Numer maszyny złamanego jest istotne dla skuteczności wirusa. Każde urządzenie wykonuje te same operacje. Gdy istnieje więcej w ramach tych samych botnet, ataki są w stanie dotrzeć do większej liczby urządzeń. Trojan.script.agent.gen sprawia, że wpisy do rejestrów i zmienia ustawienia wewnętrzne, aby móc wykorzystać ją w pełni.

Trojan wymusza informacje z zainfekowanych urządzeń i sprzedaje go na rynkach darknet. Ono puszka metalowa zapis wszystkich rodzajów danych. Zacznijmy od tego wrogimi program będzie dostęp do historii przeglądania, śledzenie plików cookie, naciśnięcia klawiszy, adres IP, położenie geograficzne i specyfikacji systemu. Dane te są przechowywane do systemu domyślnie. Każdy szczegół, ujawnianych za Twoje działania będą rejestrowane. Jeśli logujesz się do konta online, Trojan.script.agent.gen będzie uzyskać nazwy użytkowników i hasła. Umożliwi to hakerzy je przeniknąć i ukraść wszystkie dodatkowe informacje zawartych w nich. Cyberprzestępcy mogą dostać w swoje ręce na swoje imię i nazwisko, szczegóły ID, adres fizyczny, numer telefonu, faksu, finansowych poświadczeń i inne poufne dane wejściowe.

Ludzi za Trojan.script.agent.gen starają się ukraść pieniądze ludzi i ich tożsamości. Będą wypłacać środki z kont finansowych i zarejestrować fałszywych kont pod nazwą, jeśli mają one wystarczających informacji w celu. Inną rzeczą, co robią jest sprzedaż informacji, którą oni zgromadzili się na Ciebie na darkweb. Ludzi, którzy go może być cyber złodziei, sami. Wykrywanie obecności trojana jest trudne, ale to określenie jest znacznie łatwiejsze. Jeśli komputer ma rozpoczęty wobec wykazywać objawy dotyczące, sprawdź Menedżera zadań dla podejrzany proces lub przeprowadzić skanowanie za pomocą narzędzia anty-wirus. Ważne jest, aby podjąć działania tak szybko, jak to możliwe. Im dłużej wirus pozostaje na tym komputerze, może wyrządzić więcej szkody.

Trojan.script.agent.gen Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Trojan.script.agent.gen z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *