Usunąć Tuniaf.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Tuniaf.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Tuniaf.com. Ten przewodnik usuwania Tuniaf.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Tuniaf.com stronie internetowej pojawia się na codzień? Obecność tej strony jest to zły znak. To znak, że Twoja przeglądarka został zainfekowany przez wstrętny pasożyt związane z adware. Adware jest przeznaczony do tworzenia dochodów dla hakerów za nim, jak również dla stron sponsorowanych, które będzie promować. Dzieje się tak poprzez generowanie wielu natrętnych reklam w różnych formach, takich jak wyskakujące okienka, w tekście, banery i miga wiadomości.

Więcej reklam, które wyświetla na jego ofiary ekranu, większa szansa je coraz kliknięty. Aby być jeszcze bardziej pewne, że reklamy będą jak najbardziej atrakcyjnymi dla użytkownika, złośliwy pasożyt ukraść ich danych sieci web, takich jak, ale nie ograniczone do przeglądania historii, zwyczajów i zapytań. Te informacje pomogą adware w jego zadania użytkownika będą bardziej skłonni do klikania na treść reklam kierowanych. I to nie wszystkie adware jest zdolny. Można także zainstalować rozszerzenia wątpliwe, dodatki, paski narzędzi i inne aplikacje na przeglądarki, bez Twojej wiedzy i zgody.

Adware jest najczęściej rozprzestrzeniać się za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, żąda fałszywe aktualizacji, pakietów oprogramowania, plików torrent i zainfekowane łącza i reklamy. Złośliwy Pasożyt ten opiera się na zaniedbania, więc może się przełożyć na twoim komputerze i siać spustoszenie. To prawda. Adware nie hack drogę na sam komputer cyber. Potrzebuje Twojej zgody, aby to zrobić. I że może zdarzyć się łatwiejsze, niż myślisz.

Remove Tuniaf.com
The Tuniaf.com Virus

Użytkownicy często nie zwrócić szczególną uwagę na to, co one kliknij na czas w Internecie. To jest rodzaj zachowania, że hakerzy polegać. Być mądrzejszy. Być bardzo ostrożni podczas przeglądania Internetu. Sterujemy Wyczyść o wszelkich podejrzanie wyglądające reklamy i linki. Aktualizacja oprogramowania wyłącznie za pośrednictwem oficjalnych i licencjonowanych źródeł, czy nie na ślepo zaufania się pierwszego pop-up, który pojawia się na ekranie, zachęcając was do naśladowania wątpliwej Uaktualnij łącze.

Zalecamy również, aby wybrać tryb instalacji niestandardowej, podczas instalacji oprogramowania, więc nie dodatkowe oprogramowanie można można ominąć bez Twojej wiedzy. Jeśli widzisz żadnych Instalacje opcjonalne, zawsze to lepiej zrezygnować z ich wszystkich, ponieważ są one prawdopodobnie złośliwego oprogramowania w przebraniu.

Adware jest często niedoceniana. Po tym wszystkim jakie szkody może zrobić reklamy? Dobrze możesz być zaskoczony. Ale to najlepiej, jeśli nie okaże się prawdziwe możliwości takich nieprzyjemnych pasożytów. Więcej możesz przedłużyć pobytu, gorzej będzie konsekwencje. Zaczniesz doświadcza znacznego spadku prędkości Internetu i ogólnej wydajności przeglądarki. Byłego dostanie tak przeciążony z promowane treści, że nie będzie mógł uruchomić normalnie, w wyniku jego częste awarie i zawiesza się. W pewnym momencie może nawet przestać, działać w ogóle.

Trzymając ten adware na komputerze można umieścić swoją prywatnością online w niebezpieczeństwie. Zabezpiecz swoje informacje osobiste i finansowe, zanim wpadną w ręce cyberzłodziei, które chcą ukraść dane i sprzedać go do innych wątpliwych stron trzecich. Powrotu przeglądarki do normalnego stanu bezpieczne i wolne od reklam! Działania przeciwko tej adware Tuniaf.com, zanim będzie za późno! Jeśli potrzebujesz wskazówek, nasze szczegółowe instrukcje poniżej pomogą Ci skutecznie usunąć ten przykry szkodników z komputera!

Tuniaf.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Tuniaf.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Tuniaf.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *