Usunąć Usarewardspot.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Usarewardspot.com. Ten przewodnik usuwania Usarewardspot.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Usarewardspot.com jest niebezpieczną stronę. Jeśli widzisz w na ekranie za każdym razem możesz tak jak dotyk, jednego z przeglądarki, jesteś w tarapatach. Strona jest tam tylko ze względu na zakażenie adware. Tak, masz adware na planszy i szybciej można podjąć środki przeciwko niej, tym lepiej. Adware szkodniki nie zrobić dla towarzyszy przyjemny. Wręcz przeciwnie. Wszystko, co robią jest ruina preciously normalnego przeglądania i spowolnić działanie komputera.

Usarewardspot.com adware jest nie wyjątek. Spodziewa się być korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. Klasyczny członkiem tej rodziny złośliwego oprogramowania tego pasożyta jest irytujące i niebezpieczne, jak inni. Nie pozwól, by zatrzymać w systemie zbyt długo. Im więcej czasu spędza na pokładzie, tym więcej problemów go powoduje. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i pozbyć się go, zanim go powoduje, że bardziej poważne obrażenia.

Stronie nieprzyjemnych adware sił Usarewardspot.com na Ciebie non-stop. Jak powiedział, ta strona nie jest wiarygodne. Jest to oszustwo, który stara się przyciągnąć ofiar do ujawnienia poufnych informacji. Strona pokazuje różne badania i stwierdza, że jeśli ukończysz je, zostaną nagrodzone. Jeśli to zrobisz, jednak nie dostaniesz nagrodę. Zamiast tego zostanie wyświetlony monit do ujawnienia danych osobowych. Nie rób tego w żadnych okolicznościach.

Prawdą jest, że hakerzy za ten adware są po swoje pieniądze i są gotowi zrobić wszystko, aby ją. Jeśli możesz oddać swoje dane osobowe, może próbować cię szantażować. Mogą ją stosować ich w złośliwych celach. Mogą one suche konta bankowego. Jedno jest pewne, choć. Bez względu na wynik jest, nie lubisz go. Który jest dlaczego oszczędzić sobie tych kłopotów i pozbyć adware jak najszybciej.

Oprócz próbuje ukraść pieniądze, szkodnika burzy twój pasienie się przeżycie powodując przeglądarki przekierowanie cały czas i bombardowanie się z reklam. Wyobraź sobie, co zamieni działań online. Nie można nic zrobić online ponieważ są stale przerwana i przekierowany do miejsc zacienionych. Oczywiście tych szemraną nie niezauważone przez Twoje maszyny. On też cierpi. Gwiazdy to gorsze od spodziewanych i często lagi. To również rozbił się i zawiesza się od czasu do czasu.

Niektóre programy mogą nie ładować i działać poprawnie, itp. Wszystko to z powodu nieprzyjemnych adware. Dlaczego keep it? Dlaczego grać z Twoje bezpieczeństwo? Zrobić, co jest najlepsze dla Ciebie i usunąć intruza z twój PC ASAP. Na końcu tego artykułu znajdziesz łatwe do naśladowania Przewodnik usuwania. Wykonaj kroki opisane w odpowiedniej kolejności, biorąc pod uwagę i czyszczenia komputera raz na zawsze. Nie trać czasu w debatach. Czas nie jest twoim przyjacielem. Działaj szybko i zapisać swój komputer od tej plagi.

Jak adware wprowadzony Twój komputer? Często pobrać darmowe programy z sieci web? Jeśli tak, możesz zdecydować, dla niestandardowej lub standardowe ustawienia w Kreatorze instalacji? Jeśli Twoja odpowiedź jest standardem, zmienić swoje nawyki. Oszuści często dołączyć złośliwego oprogramowania do innych programów w Internecie. Następnie podczas instalowania tych programów, instalowania złośliwego oprogramowania, jak również. Przynajmniej jeśli pójdziesz z użyciem opcji standardowych.

Jeśli zostanie wybrana opcja własne te, będzie można zobaczyć wszystkie aplikacje dodatkowo dołączone do pakietu, a także usunąć go przed naciśnięciem przycisku “Zakończ”. Odznacz opcję Wszystkie dodatki, są one zwykle złośliwy. Jeśli naprawdę potrzebne im, by pobierzesz je sobie teraz!

Usarewardspot.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Usarewardspot.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Usarewardspot.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *