Usunąć Wannacry Hack Team Email Warning | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Wannacry Hack Team Email Warning. Ten przewodnik usuwania Wannacry Hack Team Email Warning działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Wannacry jest niebezpieczne ransomware wirusa. Ale nie bój się. Wannacry Hack Team email warning nie jest ten wirus. Hakerzy wykorzystują tylko jego nazwa, aby przestraszyć ludzi. Jednak wiedzą wiadomości e-mail. Te cyberprzestępcy będą próbują zwabić Cię w ich pułapkę. Nie wchodzą w to! To wszystko tylko schemat, aby sprawić, byś uwierzył, że coś jest nie tak z komputerem i że Twoje pliki są zagrożone. To nie prawda.

Jeśli zostanie wyświetlony taki e-mail ‘Wannacry Hack zespół’, trzeba go natychmiast usunąć. Cokolwiek robisz-nie otwieraj go! Jest również wskazane, aby przeskanować swój komputer w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. E-maile, jak te są zazwyczaj generowane przez PUP (potencjalnie niechciane programy). Ten szczeniak może być wszystko – od dodatku przeglądarki lub narzędzi do odtwarzacza wideo. Takiego pasożyta PUP ma możliwość przekierowania ruchu sieciowego do oszustwa lub zainfekowanych stron.

Jak udało się to złośliwe oprogramowanie do infiltracji komputera? Z Twoją pomocą, oczywiście. Chodzi o to, użytkownicy nieświadomie udzielić takiego dostępu niechciane programy. Często dzieje się tak, gdy zdecydują się do instalacji standardowej lub szybki podczas pobierania oprogramowania z Internetu. Najpopularniejszym środkiem dystrybucji PUP jest przez pakietów wolnego oprogramowania, które zostały przepakowane przez deweloperów i obejmują programy i aplikacje, wraz z malware, który nie jest poprawnie ujawniane i w ten sposób ofiara jest świadoma istnienia.

Zaleca się zamiast tego będzie dla Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. Ten sposób użytkownicy mogą mieć pełną kontrolę nad pobranej zawartości i łatwo wyłączyć wszelkie oprogramowanie, które uznają za nierzetelne lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności.

Niepotrzebny program, który jest za Wannacry Hack zespół ostrzeżenie e-mail jest nie do przecenienia. Ma możliwość, aby włączyć się w łatwym celem. Pasożyt ten będzie monitorowanie Twojej aktywności w sieci i również zbierać dane osobowe, takie jak przeglądanie historii, zapytania, itp. Takie działanie odbywa się tak, aby generować treści ukierunkowanych reklam, które mogą przekierowywać do podejrzanych stron internetowych osób trzecich. PUP, jak ten nie ma być pozostawiony bez nadzoru! Może to prowadzić do poważnego naruszenia bezpieczeństwa!

Zrobiło się na Twój adres e-mail, następny może być Twój numer karty kredytowej lub co gorsza! Należy usunąć ten niechciany program przed powoduje więcej szkód lub wykraść prywatne informacje.

Wannacry Hack Team Email Warning Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Wannacry Hack Team Email Warning z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *