Usunąć Websearch.coolsearches.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Websearch.coolsearches.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Websearch.coolsearches.info. Ten przewodnik usuwania Websearch.coolsearches.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Websearch.coolsearches.info został sklasyfikowany jako porywacza przeglądarki, który jest zdolny do infiltracji komputera podczas przeglądania sieci web i próbuje pobrać różne programy z witryn stron trzecich. Należy pamiętać, że tego porywacza wpływa nie tylko na domyślną stronę główną, ale także zastępuje domyślną wyszukiwarkę. W związku z tym w przypadku, gdy chcesz zmienić adres URL twój homepage i Szukaj dostawca, należy usunąć porywacza przeglądarki Websearch.coolsearches.info z maszyny wirtualnej, tak szybko, jak to możliwe.

Websearch.coolsearches.info pochodzi z wielkiej rodziny Websearch, który obejmuje tych przeglądarka porywacze somolotu jak LP.playerpage1478.info, Websearch.searchdominion.info, Websearch.searchitwell.info, itp. Należy pamiętać, że te porywacze są promowane i rozpowszechniane w sposób bardzo podobny. W rzeczywistości użytkownicy nie pobieraj Websearch.coolsearches.info bezpośrednio ponieważ istnieje źródło bezpośredniego pobrania dla niego. Zamiast tego porywacza wchodzi w systemie wiązany z aplikacji Multiplug adware jak EZDownloader, YouTubeAdBlocker, Optimizer Pro, Unideals, itp. W związku z tym aby uniknąć instalowania Websearch.coolsearches.info na twoim komputerze, nie powinieneś p2p i torrenty stron internetowych, które może przynieść adware na komputerze wirtualnym.

Raz Websearch.coolsearches.info wprowadzić komputer, to zaczyna się, powodując wiele problemów, więc program nie powinny być przechowywane w systemie. Najbardziej oczywiste zmiany wprowadzone przez porywacza jest modyfikacja Twój domyślną stronę główną i wyszukiwarki silnik, który z pewnością zauważysz. W rzeczywistości, to jest tylko sposób porywacze pracy – po ich infiltracji komputera, potrzebują zatwierdzenia zmiany na to, co na pewno może spowodować szkody dla komputera. Jednak co jest bardziej interesujące, jest fakt, że nie pamiętam, Instalowanie programu w systemie i to z pewnością będą Ci przeszkadzać.

Remove Websearch.coolsearches.info
The Websearch.coolsearches.info Virus

Po zainstalowaniu na komputerze PC, Websearch.coolsearches.info rozpoczyna się powodzi monitora z licznymi reklamy i linki. Problemem jest to, że nie jest bardzo łatwe do rozpoznania tych łączy, więc może kliknąć przycisk na nich, przez przypadek i przeniesione do niektórych uszkodzonych stron internetowych ze szkodliwą zawartością. Jest to, jak komputer może się zarazić malware, który nie powinien zezwalać.

Jednak wyżej ogłoszeń handlowych nie są rzeczą, którą musisz się martwić większość. W rzeczywistości największy problem związany z Websearch.coolsearches.info jest zdolność programu, aby uzyskać dostęp do Twoich danych osobowych. Tak szybko, jak porywacza infekuje komputer, rozpoczyna monitorowanie Twojej aktywności wirtualnych i rejestruje historię przeglądania. Gdy program zebrał wystarczająco dużo informacji o preferencjach użytkownika, Websearch.coolsearches.info Akcje danych stronom trzecim, za nim ukryty i można go używać w złośliwych celach. To jest powód, dlaczego należy usunąć Websearch.coolsearches.info z komputera od razu.

Websearch.coolsearches.info czy nie mają samodzielnego instalatora, w związku z tym, nie można go usunąć za pomocą panelu sterowania. Mimo to możesz usunąć porywacza ręcznie, lub automatycznie, w zależności od osobistych preferencji. Instrukcje ręcznego znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak musisz wiedzieć, że nawet, jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, nadal trzeba uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed szkodliwym oprogramowaniem 24/ 7 dziennie.

Websearch.coolsearches.info Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Websearch.coolsearches.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *