Usunąć Webstart.me (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Webstart.me

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Webstart.me. Ten przewodnik usuwania Webstart.me działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Webstart.me wygląda jak poręczne platformy. Zapewnia wiele dobrych usług. Główną funkcją serwisu jest wyszukiwanie. Webstart.me jest alternatywnych wyszukiwarek. Jeśli masz wiele zakładek, platformy sprawi, że odwiedzając niektóre z ulubionych stron internetowych łatwiej. Istnieją przyciski szybkiego dostępu do wybranych miejsc, w tym sieci społecznych, portale informacyjne, media hostów, klientów poczty e-mail, sklepy internetowe, oprogramowanie archiwum i inne. Webstart.me ma je posortowane w kategorie dla lepszej dostępności. Można wybrać kategorię z karty znajdujące się w górnej części strony. W tym samym miejscu znajdziesz w panelu logowania dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli masz interes w korzystaniu z usług Webstart.me, daj nam powstrzymać właśnie tam. Domena nie jest bezpieczny. Jest on podłączony do porywacza. Wyjaśnimy bardziej o zagrożeniach w trakcie niniejszego artykułu.

Porywacz jest przeznaczony dla przeglądarki sieci web. Ingeruje wewnętrzne ustawienia i manipuluje wynikami wyszukiwania. Tajne program zresetuje twój homepage i nie wykonać zrewidować silnik do Webstart.me. To sprawia, że możliwe do porywacza, aby zmienić wyniki wyszukiwania. Obsługiwanych stron wśród legalnych wyniki doda do Twojego zapytania. Jest to nie tylko niedogodność, ale również stanowi potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa. Sponsorowane platform nie są gwarantowane za wiarygodne. Niektóre z nich może być wręcz niebezpieczne. Nie należy używać Webstart.me do prowadzenia wyszukiwań. Jednakże porywacz nie daje wybór. Nie pozwoli Ci zmienić swoje ustawienia. Za każdym razem możesz spróbować wybrać inną stronę główną i domyślnego dostawcy wyszukiwania, porywacz zmieni ustawienia powrót.

Większą część kampanii reklamowych składa się z okna podręczne. Webstart.me porywacz wyświetla różne rodzaje okien, zawierające różne oferty handlowej. Obejmuje to banery, gratisy, linki w tekście, kupon pola, pływające, śródmiąższowe, kontekstowe, przejściowego, śródwierszowej, porównanie i reklamy wideo. Paleta produktów obejmuje odzież, akcesoria, urządzenia technologiczne, sprzętu ogrodniczego, meble, elementy dekoracyjne, sprzęt sportowy, gry, zabawki i inne. Ukradkiem narzędzie pokaże Ci oferty dla różnych przedmiotów, ale to akcent na niektórych z nich. Zależy to od twój pasienie się zwyczaje. Jeśli niedawno zakupione lub spojrzał danego towaru, można oczekiwać propozycje podobnych elementów.

Remove Webstart.me
The Webstart.me Virus

Twórcy Webstart.me porywacza zrobić wpływów poprzez wspieranie treści osób trzecich. Każde kliknięcie na link sponsorowany gromadzi się pewnej kwoty. Technika ta zarabianie został nazwany systemu pay-per-click. Prawniczej jest promowanie platform partnerów strony trzeciej. Jako takie to podlega określone wymogi bezpieczeństwa. Twórcy Webstart.me porywacz nie spełnione. W ten sposób ciężar zagrożenia bezpieczeństwa zakłada, że całkowicie przez użytkownika końcowego. Dowolnej danej reklamy może prowadzić do strony internetowej, który zbiorów złośliwego oprogramowania. Innym zagrożeniem jest kradzież danych. Złowieszczy program zbiera różne typy danych bez pytania o zgodę. Może uzyskać Twoje dane osobowe i finansowe i sprzedają je na darkweb.

Istnieje kilka sposobów, aby zarazić się Webstart.me porywacza. Technika preferowana dystrybucja jest łączenie. Ukradkiem program jest dostarczana z innego kawałka oprogramowania w scalonym pliku wykonywalnego. Możliwe do pobrania klientów obejmują freeware, shareware i pirackich aplikacji. Host będzie mieć porywacza, wymienionych w jego regulaminie jako bonus. Opcja domyślna będzie mieć go zainstalowanego. Jeśli nie zmienisz ustawienia, to będzie mieć dostęp do systemu. Możemy porady możesz zawsze czytać użytkownik końcowy Umowa licencyjna (użytkownika oprogramowania EULA) w trakcie instalacji. Ponadto należy wybrać tryb instalacji niestandardowej lub zaawansowanych mieć wszystkie opcje pokazane.

Inne wektora propagacji jest spam poczta elektroniczna. Istnieje równolegle, odnoszące się do zacisznej program hosting. Gdy przekazany za pośrednictwem poczty elektronicznej, Webstart.me porywacza jest ukryty za załącznik. Dany dokument zostanie przedstawiony jako urzędowego zgłoszenia w pilnych sprawach. W większości przypadków spamerzy Napisz w imieniu podmiotów uzasadnione, jak policji, national post, firm kurierskich, banków, instytucji, rządów oddziałów, sieci społecznych i innych. To daje legitymację do wiadomości. Aby potwierdzić, że podany e-mail rzeczywiście pochodzi od określonej encji, dowód informacje kontaktowe.

Webstart.me Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Webstart.me z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *