Usunąć Winmoreprize.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Winmoreprize.com. Ten przewodnik usuwania Winmoreprize.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Winmoreprize.com przekierowania są wyraźnym sygnałem, że Twoja przeglądarka został zainfekowany przez porywacza przeglądarki paskudny. Gdy atakuje to złośliwe oprogramowanie, zaczniesz otrzymywać liczne natrętne reklamy w formie pop-upy, banery i w tekście. Często takie treści będzie promować podejrzanie wyglądający ekskluzywne oferty, promocje, sprzedaż, kupony, rabaty, a także miga komunikaty o alertach, fałszywe żądań aktualizacji lub wątpliwej użyteczności narzędzi.

Nie jest rzadkością w przypadku takich reklam tekst w nich, jak “Powered by Winmoreprize.com” lub “Wniesione do Ciebie przez Winmoreprize.com”. Co więcej porywacze są znane, aby zmienić ustawienia przeglądarki i zainstaluj shady paski narzędzi i rozszerzenia. Ofiar złośliwy Pasożyt ten nawet twierdzą, że ich homepage i Szukaj dostawca, wraz z nową kartę strony zostały zastąpione przez Winmoreprize.com Strona internetowa.

Przeglądarka porywacze somolotu są w stanie więcej niż kradzież Twojej historii przeglądania, nawyki i wyniki wyszukiwania. Można to zrobić w celu zapewnienia, że pasożyt będzie możliwość tworzenia konkretnego rodzaju ogłoszenie treści, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na.

Porywacze zazwyczaj rozprzestrzeniają się poprzez spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pakiety wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacje, uszkodzone linki i reklamy, zainfekowane pliki torrent, itp, to jest bardzo ważne, że opierają się na licencjonowanych i oficjalnych źródeł tylko wtedy, Jeśli chodzi o aktualizacje oprogramowania. Użytkownicy mogą natknąć się na wyskakujące okienka, które każą im po kliknięciu na link, aby zaktualizować program na komputerze.

Częściej niż nie takie linki okazują się fałszywe i tylko starać się uszkodzić komputer. Jeśli chcesz zainstalować oprogramowanie, które zostało pobrane z Internetu, zalecamy decydując się na Advanced/ procesu instalacji niestandardowej, więc może być w stanie wyświetlić pełną zawartość pobranego pakietu. Stosując się do tej Rady, będziesz mógł łatwo usunąć zaznaczenie żadnego dodatkowego oprogramowania, który wydaje Ci się podejrzana lub nigdy nawet przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności.

Przeglądarka porywacze somolotu są nie do przecenienia. Są one zdolne do robi wielkie szkody na twoim komputerze. Za pozornie nieszkodliwe reklamami czają się ukrytych zagrożeń. To dlaczego nie jest dobry pomysł, aby kliknąć na wszelkie reklamy, które wyglądają zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, ponieważ w większości przypadków-są one. Być może jedno kliknięcie od nieświadomie infekcji komputera innych niebezpiecznych malware jak spyware, adware, robaki i trojany nawet lub szkodnika! Szanse na złowienie takiego wirusa jest małe, ale mimo to jest nadal możliwe. Nie należy ryzykować!

Porywacza przeglądarki na komputerze to poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa w Internecie i prywatności. Nie chcesz, aby dane osobowe, takie jak hasła, informacje o koncie bankowym. Dane logowania, numerów kart kredytowych lub IP adresy wpaść w ręce cyberprzestępców, możesz? Aby pozbyć się tego szkodnika irytujące, proponujemy wykonać nasze szczegółowe instrukcje poniżej. Więcej czasu, schudnąć, gorsze konsekwencje dostać, więc nie marnuj czasu!

Winmoreprize.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Winmoreprize.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *