Usunąć wirusa butelki szklane (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Glass Bottle

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa butelki szklane. Ten przewodnik usuwania wirusów butelki szklane działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Glass Bottle jest po prostu inna aplikacja adware, który pochodzi ze znanej rodziny SuperWeb LLC. Identycznie do innych członków rodziny wyżej wymienionych, gdy butelki nacieki komputera, zaczyna generowanie ton bezużyteczne wyskakujących reklam. Te pojawiają się za każdym razem chcesz użyć przeglądarki sieci web i zazwyczaj są oznaczone jako “Reklamy przez szklane butelki”, “Wniesione przez szklana butelka” lub coś takiego.

Poza tym natrętne reklamy są w stanie przyczyną awarii systemu częste, spowolnienie sesji przeglądania lub przekierowanie do niektórych uszkodzonych stron internetowych, które mogą poważnie zagrozić bezpieczeństwa. Z tego powodu najlepszą rzeczą jaką można zrobić to usunąć szklana butelka z systemu tak szybko, jak można zauważyć, jego obecność na nim.

Fakt, że butelki nie może być pobrany z jego oficjalnej stronie internetowej – glassbottleapp.com, jest to wyraźny znak, że program jest rozpowszechniany w sposób dość podejrzane. Najczęściej aplikacja adware rozprzestrzenia się za pośrednictwem dołączonego instalatorów, które są zazwyczaj uzyskiwane z niezaufanych witryn internetowych. To zwykle dzieje się podczas procesu instalacji nowego oprogramowania na system, ze względu na fakt, że użytkownicy nie czytać Regulamin przez Kreatora konfiguracji aplikacji. W takim przypadku oni po prostu zgadza się wszystko w pośpiechu i niech adware w systemie, nawet nie zdając.

Remove Glass Bottle
The Glass Bottle Virus

Należy pamiętać, aby pobrać nowe oprogramowanie z oficjalnych stron tylko, bo to jest jedynym sposobem, aby utrzymać komputer wolny od aplikacje adware jak szklana butelka. Ponadto należy upewnić się, że Twój system jest dobrze chronione przed złośliwym oprogramowaniem.

Jak już wspomniano powyżej, gdy zainstalowana w systemie, Butelka szklana zapewnia miltiple ogłoszeń handlowych i natrętne wyskakujących okienek podczas przeglądania sieci web. Głównym problemem z tych reklam jest fakt, że zawierają one linki, które może przekierowanie do uszkodzonych stron internetowych i poważnie zagrozić bezpieczeństwa. Poza tym niektóre z tych witryn promowanie podejrzane pliki instalacyjne, które są wypełnione z jakichś nieznanych programów, które może być szkodliwe dla systemu operacyjnego. Biorąc pod uwagę te fakty należy usunąć szklana butelka z maszyny wirtualnej, tak szybko, jak to możliwe.

Oprócz zalewania monitora z wiele komercyjnych reklam, szklana butelka jest zdolny do monitorowania aktywności wirtualnych i rejestrowanie historii przeglądania. Po adware zbiera za mało danych o Tobie, zaczyna się, umożliwiając korzystanie z dostosowanych reklam, które są związane z wirtualnego zainteresowań i preferencji, aby je otworzyć. Jeśli chcesz, aby zapobiec takim sytuacjom i zwiększyć bezpieczeństwo, należy zakończyć ogłoszeń handlowych poprzez usunięcie szklana butelka z komputera.

Należy pamiętać, że głównym celem Glass Bottle jest do łatwego zysku w celu kontynuowania jego istnienia. Jedynym sposobem na to jest do promowania produktów i usług stron trzecich partnerski i wyświetlane przez reklamy, które świadczą. Każdym razem, gdy użytkownik kliknie reklamę, deweloperzy szklana butelka sprawia, że łatwe pieniądze z Ciebie. W związku z tym zdecydowanie zaleca się usunięcie szklana butelka z systemu.

Szklane butelki do usuwania wirusów

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć szkła butelce wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *