Usunąć Wkalle.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Wkalle.com. Ten przewodnik usuwania Wkalle.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Napotykając na stronie Wkalle.com, przy każdym otwarciu przeglądarki nie jest dobry znak. Wręcz przeciwnie. Wyświetlanie tej strony wskazuje na obecność zakażenie adware na komputerze. Tak, jest to pasożyt na twoim komputerze. Na szczęście dla Ciebie, szkodniki adware są uważane za stosunkowo łatwe do usunięcia. Jeśli możesz podjąć natychmiastowe działania, powinny być w stanie walki intruza w krótkim czasie.

Jednak nie popełnia błąd wierząc, że tylko dlatego, że adware jest łatwy do usunięcia, to również jest nieszkodliwe. To nie jest. Istnieje coś takiego jak infekcję całkowicie nieszkodliwe. Jeśli było, to nie nazywa zakażenie. Wkalle.com adware może i będzie powodować uszkodzenie, jeśli nie robić nic, aby zatrzymać go. Zrób sobie przysługę i wyciąć pobytu jak najkrótszy. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go bez wahania. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać.

Z adware, na pokładzie nie można surfować po Internecie, normalnie i bezpiecznie. Każdym razem, gdy ci tak bardzo jak dotyka jednego z przeglądarki, otrzymasz przekierowane do shady witryn, takich jak Wkalle.com. W rzeczywistości, Wkalle.com staje się twój online cień. Jeden ruch w Internecie nie można wprowadzać bez witryna wyświetlana. To pojawia się w wynikach wyszukiwania, które widzisz. Ładuje się w nowej karcie. Widać to w każdym przypadku, gdy podczas próby odwiedzenia witryny z ulubionych. Jest wszędzie i to nie odejdzie chyba, że usunięcie źródła, a mianowicie zakażenie adware, co zmusza go na Ciebie. Pasożyt ten skutecznie ruiny Twojej aktywności online. Nic nie jest tym samym już.

Oprócz ciągłe przekierowania ekran jest również całkowicie pokryta reklamy w różnych kształtach i formach. Nie ufaj te reklamy, nawet jeśli wyglądają one przydatne lub interesujące. Nie są one. Adware wykorzystuje je do generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli. Każdy z kliknięć przynosi zysk oszustów. Ich sponsorem narażając się na ryzyko w tym samym czasie. Jak już powiedzieliśmy, reklamy nie są wiarygodne. Pojedyncze kliknięcie niewłaściwy, a może zaprosić więcej szkodliwego oprogramowania na komputerze.

Nie zapominaj, że masz już pasożyta martwić. Adware ukrywa się gdzieś w cieniu swojej maszyny, siejąc spustoszenie. I to nie tylko przeglądanie stron który jest zniszczony. Maszyny, ogólnie rzecz biorąc, stara się działać normalnie. Zawiesza się i zawiesza się często. Restartuje bez wyraźnego powodu. Masz kłopoty, ładowanie aplikacji. To koszmar i masz Wkalle.com adware podziękować. Nie pogodzić się z tym wszystkim. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się intruz ASAP. Tam jest miejsce dla niego w systemie. Usuń go, zanim będzie za późno.

Jak skończy się przebijał z tego szkodnika? Jedno jest pewne, adware nie pojawiają się znikąd. Nie można go wprowadzić dane swojego komputera bez Twojej zgody. Oznacza to, że, w pewnym momencie ci dał, ale teraz nie pamiętam. Wynika to infekcję nabrać. To nie ujawnia się od początku, bo można by to odmowa dostępu. To, co zrobić wszystkich szkodników. Używają sztuczek jak wiązkach freeware, spam poczta elektroniczna, fałszywy program aktualizacji, uszkodzone linki i witryn, złośliwe reklamy, Pobierz niezweryfikowanych źródeł, itp

Jeśli nie zwracać uwagę, każda z tych taktyk będzie działać. Jeszcze Jeśli jesteś czujny, żadna z nich nie powiedzie się. Nie dają do pośpiech i rozproszenia. Być ostrożnym i ochrony komputera. Jeśli nie, nikt nie będzie albo.

Wkalle.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Wkalle.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *