Usunąć Zoomnewsupdate.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Malware naukowcy są sygnalizujące, że Zoomnewsupdate.info jest na stronie związane z adware, który ma miejsce w przeglądarce. Strona internetowa jest dzięki uprzejmości dla pasożyta, który czai się na urządzeniu. Pasożyt z kategorii adware. Jest to misja? Aby wygenerować jak wiele reklam, jak to możliwe, więc można skorzystać z każdego kliknij, aby na nich. Reklamy mogą mieć podpis jak ‘Powered by Zoomnewsupdate’, ‘Ads by Zoomnewsupdate’, itp. Jeśli zauważysz takie ogłoszenia, nie klikaj na nich.

Ten rzecz jest, użytkownik mają być bardzo przyciąga do takich treści sponsorowanych, ponieważ pasożyta będzie używać danych sieci web, takich jak historia przeglądania i wyszukiwania kwerendy, aby dostosować je i zwiększyć ich szanse na uzyskanie kliknięty. Adware nie jest wyłącznie odpowiedzialny za liczne reklamy wyświetlane na ekranie. Pasożyt będzie uszkodzony przeglądarki i uniemożliwia korzystanie z normalnie.

Najbardziej typowe miejsca, że ukrywa adware za obejmują, ale nie są ograniczone do spamu, wiadomości e-mail i załączniki, klikajcie podejrzanych linków, oprogramowania zwijania, pliki torrent, fałszywe aktualizacje, itp. Ale potrzebuje Twojej zgody, aby zainfekować urządzenie. Jeśli go nie daje dostępu, nie będzie mógł zaatakować. To takie proste. Oszuści polegać na swoje zaniedbania i pośpiechu, aby nakłonić użytkownika do nieświadomie zainstalować takie złośliwe oprogramowanie. Często dzieje się tak, gdy niedbale kliknij na przycisk ‘Dalej’, przed czytanie tekstu. Użytkownicy są znane też pominąć część ogólnych warunków.

Kolejnym błędem jest wybranie trybu szybkiego w Kreatorze instalacji. W ten sposób, wszelkie ukryte złośliwe oprogramowanie zostanie automatycznie zainstalowana na urządzeniu bez Ciebie nawet wiedząc o tym. Co musisz zrobić, to wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji, udostępniać treści widoczne dla Ciebie. To wszystko, co musisz zrobić, po prostu usuń zaznaczenie opcji dodatkowego oprogramowania, więc nie ma się dostępu do komputera.

Adware dostaje często niedoceniany przez użytkowników. Wiele osób uważa, że atak ad jest nieszkodliwe. W rzeczywistości dużej ilości reklam może spowodować przeglądarki internetowej, crash, zamrożenie i lagi na codzień. W pewnym momencie obciążenia będzie zbyt duża, co spowoduje całkowite zatrzymanie pracy. Jedyną opcją jest staæ siê uwalniaæ od ten przykry adware jak najszybciej. Gdy wykryje jego obecności, nie marnować czasu i usunąć go z komputera. Prowadzenie instalacji nienadzorowanej będzie umieścić informacji osobistych, takich jak hasła, adresy IP numery, identyfikator logowania, karta kredytowa, etc. w ryzyko.

Hakerzy będzie starał się uzyskać te dane dla własnych korzyści. Jeśli chcesz powrócić do normalnej i bezpieczne przeglądanie Internetu bez natrętnych reklam, należy natychmiast rozpocząć usuwanie ten niebezpieczne adware.

Zoomnewsupdate.info Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Zoomnewsupdate.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *