Usuwania aktualizacji Chrome pilne “Wirus” z Firefox Chrome/

Browser hijackers
Remove Urgent Chrome Update

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć pilne aktualizacji Chrome. Ten przewodnik usuwania pilne aktualizacji Chrome działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Pilna aktualizacja Chrome należy do rodziny tak zwanych “przeglądarka porywacze somolotu”, które zazwyczaj są programy typu adware. Jest zainstalowany na komputerze, porywacza automatycznie zastępuje domyślną stronę główną i wyszukiwarki i zaczyna się powodzi przeglądarki sieci web, liczne wyskakujące reklamy. Reklam pojawi się za każdym razem możesz spróbuj dostępu niektóre witryny sieci Web i poważnie zaburzają one aktywność przeglądania.

Pop-upy, świadczone przez pilne aktualizacji Chrome można usunąć z komputera tylko wtedy, gdy usunąć porywacza odpowiedzialny za ich obecności w systemie. W przypadku utrzymania pilne aktualizacji Chrome na komputerze, istnieje duże ryzyko dla Twoje wirtualne bezpieczeństwo.

Zwykle pilne aktualizacji Chrome nacieki komputera bez Twojej wiedzy i zgody. W rzeczywistości program wymaga zatwierdzenia przed jego instalacji, ale to oznacza, że będzie widać że nadchodzi. Porywacza przeglądarki stara się nakłonić użytkownika do pozwalając jej instalacji bez Ciebie nawet wiedząc o tym.

Remove Urgent Chrome Update
The Urgent Chrome Update Virus

Najczęściej jest pilna aktualizacja Chrome chowa się za jakiegoś freeware i podkrada niewykryte, tuż przed oczami. Dzieje się tak, ponieważ wielu użytkowników komputerów nie są bardzo ostrożni podczas instalacji nowego freeware w ich systemach. Zamiast czytać Regulamin, wyrażają zgodę na wszystko w pośpiechu i w rezultacie użytkowników skończyć z przejmującymi kontrolę nad przeglądarką, takich jak pilne aktualizacji Chrome. Aby uniknąć tego problemu, należy zawsze przeczytać wszystkie warunki i postanowienia przez Kreatora instalacji nowego oprogramowania i być bardzo ostrożnym, jakiego rodzaju źródeł do pobrania używasz. W ten sposób będzie można uniknąć, pozwalając żadnych szkodliwych programów na komputerze.

Aby odróżnić prawdziwe stron internetowych z tych fałszywych, należy wiedzieć, czy to oficjalna strona niezawodny program, byłaby możliwość pobrania programu prosto ze strony internetowej. W przypadku, gdy brakuje takie łącze, powinny dala takie aplikacje. Co zrobić, wszystkie te programy jest zapewnienie z tony bezużyteczne wyskakujące reklamy, które mogą poważnie zagrozić bezpieczeństwa online. Pilna aktualizacja Chrome jest jednym z tych aplikacji, należy ją usunąć z komputera bez wahania.

Dobrą wiadomością o pilne aktualizacji Chrome jest to, że jego usunięcie nie jest trudno procesem. Program wraz z reklamy można usunąć ręcznie lub automatycznie. Ręcznego, które instrukcje znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed złośliwym oprogramowaniem przez cały czas.

Usuwanie aktualizacji Chrome pilne

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć aktualizacji Chrome pilne z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *