Wirus Usuń 4HD (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove 4HD Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa 4HD. 4HD wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

4HD został sklasyfikowany jako adware typowe, zatem Jeśli napotkasz program na Twój komputer, lepiej usunie go od razu. W przeciwnym razie Twoje wirtualne bezpieczeństwo będzie poważnie zagrożona.
Aby uzyskać lepszy pomysł sposób działa 4HD, należy wiedzieć, który raz zainstalowany na twoim komputerze, potencjalnie niepotrzebny program rozpocznie się powodzi monitora z wyskakujących reklam cały czas, i będzie na pewno spowolnić przeglądanie stron sesje. Poza tym, że natrętne i bezużyteczne, reklamy wyświetlane przez 4HD może spowodować problemy związane z zabezpieczeniami, więc najlepszą rzeczą jaką można zrobić w tej sytuacji jest go usunąć z komputera. Jak tylko Twój remove 4HD z systemu wiele reklam również zniknie całkowicie.

Co należy wiedzieć o 4HD jest to, że ma różne metody dystrybucji. Najczęściej jest, gdy aplikacja zakończy się pomyślnie do zatwierdzenia jego instalacji, i jeszcze wejść do systemu niepostrzeżenie.

Na przykład program może infiltracji komputera przez chowając się za spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki, uszkodzonych stron internetowych lub freeware. Faktycznie, wśród wszystkich wyżej wymienionych freeware jest najczęściej stosowaną metodą dla dystrybucji, ponieważ zapewnia najprostszy punkt dostępu. Dzieje się tak, ponieważ większość użytkowników komputerów nie zwracać uwagę podczas instalowania freeware i pęd całego procesu. Jest to, jak zamiast czytania warunki, pod warunkiem, po prostu zgadzają się wszystko w pośpiechu i kończy się z adware, czy coś jeszcze gorzej na swoich komputerach. Aby tego uniknąć, należy być bardzo ostrożnym przy każdym skonfigurowaniu nowego oprogramowania w systemie i przeczytać wszystkie informacje dostarczone przez aplikację.

Remove 4HD Virus
The 4HD Virus

Inny problem związany z 4HD jest to, że gdy program nacieki komputera, rozpoczyna monitorowanie online zachowanie bez Twojej wiedzy. Aplikacja zapisuje twój pasienie się zakres działania, aby lepiej zrozumieć, co przemawia do Ciebie i co Cię interesuje. W ten sposób, 4HD wie, które reklamy aby zapewnić Ci później. Liczne wyskakujące okienka są kluczowe dla programu adware, ponieważ każdej reklamy, którą należy kliknąć, zyski zysk dla nieznanych stron trzecich za narzędzie.

Jednak w tym przypadku, 4HD nie tylko zachować oko na twój pasienie się zwyczaje, ale również przechowuje każdy rodzaj informacji, na Ciebie, i po to, że dzieli ją z wyżej wymienionych osób, którzy mogą wykorzystać je do celów złośliwy. Tak jeśli zachować 4HD na twoim komputerze, istnieje ryzyko, udostępnianie informacje osobiste i finansowe osób nieznanych, potencjalnie szkodliwymi. W przypadku, gdy nie chcesz ryzykować bezpieczeństwo osobiste, należy jak najszybciej usunąć 4HD i upewnij się, że Twój system będzie być lepiej chronione w przyszłości.

Dobrą wiadomością jest to, że 4HD usunięcie nie jest trudno procesem. Program można usunąć ręcznie lub automatycznie. Instrukcje ręcznego znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed szkodliwym oprogramowaniem 24/ 7 dziennie.

Usuwanie wirusów 4HD

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa 4HD z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć 4HD wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *