Wirus Usuń Allowcontent.site (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Allowcontent.site. Allowcontent.site wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Twój homepage i Szukaj silnika zostały zastąpione przez stronę o nazwie Allowcontent.site? Możesz również dostać bombardowani przez natrętne pop-upy, reklamy, ekskluzywne oferty, oferty specjalne, miga wiadomości i wezwań na fałszywe aktualizacji? Mamy złe wieści dla Ciebie. Przyczyną tego wszystkiego jest to szczególny rodzaj złośliwego oprogramowania o nazwie porywacza przeglądarki.

Co robi ten cyber pasożyt jest, że zmienia ustawienia przeglądarki i jest w stanie zainstalować podejrzanych i często złośliwe paski, dodatki i rozszerzenia. Można również uzyskać, historii przeglądania i nawyki, aby upewnić się, że treści generowane reklamy łatwo przyciągnie uwagę użytkownika. Odbywa się to w jednym celu – do zysku metodą PPC (Pay-Per-Click).

Przeglądarka porywacze somolotu mogą być rozpowszechniane na wiele sposobów. Najczęstszym sposobem zakażenia porywacza jest poprzez wiadomości spamowych i załączniki, fałszywe aktualizacje, wątpliwych linki i reklamy, wolne oprogramowanie, pliki torrent, itp. Co można zrobić, aby chronić komputer przed wirusami jest aby uniknąć otwierania wiadomości spamowych, zwłaszcza, jeśli zawierają one załączniki lub plików wykonywalnych. Inną rzeczą, radzimy zrobić jest, aby zawsze aktualizacje z oficjalnych i wiarygodnych źródeł tylko.

Podczas pobierania oprogramowania, to najlepiej do naśladowania przez Custom/ zaawansowane rodzaju instalacji, więc można mieć pełną kontrolę nad tym, co jest rzeczywiście zainstalowane na komputerze. Wybierając ten tryb Kreatora instalacji, można łatwo usunąć zaznaczenie dowolny program lub aplikację, które uznają za podejrzane lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności.

W sumie przeglądarka porywacze somolotu nie są uważane za bardzo niebezpieczne. To, jednak nie oznacza, że należy pozostawić ją do roam wolne w systemie komputerowym. Prawda, tych irytujących reklam i wyskakujących okienek może nie wyglądać bardzo groźne, ale oni mogą przekierować Cię do miejsc może być zainfekowany. Może być jedno kliknięcie od potencjalnych infekcji Trojan Horse!

Istnieje sposób, wiedząc, gdzie te reklamy prowadzą do. Ponieważ są one generowane przez złośliwe oprogramowanie, jest tylko logicznym wydaje się założenie, że są zakażone przez jakiś rodzaj złośliwego oprogramowania, jak również. Co więcej może myślisz, klikasz na specjalną ofertę, ale w rzeczywistości, nieświadomie otwierasz w tylne drzwi dla hakerów, którzy mogą wykraść informacje osobiste z łatwością.

Jeśli nie chcesz, aby prywatne dane, takie jak hasła, adresy IP, poświadczeń logowania, kont bankowych, numery kart kredytowych, itp wpaść w ręce cyberprzestępców, należy działać szybko i usunąć ten złośliwego szkodnika z komputera. Poniżej znajdziesz szczegółowe instrukcje, które mogą pomóc z tym zadaniem.

Usuwanie wirusów Allowcontent.site

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa Allowcontent.site z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Allowcontent.site wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *