Wirus Usuń Amazing Tab (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Amazing Tab. Amazing Tab wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Amazing Tab przekierowanie jest to znak, że system komputerowy został przeniknęły przez porywacza przeglądarki. W wyniku takich infekcji złośliwym oprogramowaniem ofiar można również zauważyć, że ich homepage, a także nową kartę strony i Szukaj dostawca zostały zmienione na własne bez ich zgody. Ten porywacz przeglądarka określonego ma możliwość zmiany ustawień przeglądarki, więc użytkownika można uzyskać stale przekierowany do witryny feed.amazingtab.com.

Innym częstym objawem tej infekcji jest nagłe bombardowanie pop-upy, reklamy, kupony, oferty, fałszywe aktualizacje i wiadomości zawierające alerty. Użytkownicy znajdą się bardzo zaintrygowany przez takie treści i że powodem jest porywacza możliwość kradzieży historii przeglądania i nawyki ofiary, który umożliwia generowanie ukierunkowanych reklam, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne, aby dostać płatał figle w klikając na.

Na pewno masz wiadomości e-mail od nieznanych nadawców. Spamowych są obecnie rzadkością w skrzynce odbiorczej. Co należy pamiętać, jest to, że są często Zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, które może uszkodzić komputer i nawet wykradają prywatne dane takie jak ale nie ogranicza się do hasła, numery kart kredytowych, adresy IP, historię przeglądarki, poświadczenia logowania, itp.,

Innych środków rozpowszechniania są fałszywe aktualizacje, zainfekowane łącza, wątpliwych reklam i wyskakujących okienek, jak również jako wolnego oprogramowania wiązki. Co użytkownicy mogą zrobić, aby uniknąć potencjalnych infekcji wirusa, jest upewnienie się, że wykonać niestandardowy typ instalacji, podczas pobierania oprogramowania z Internetu i również odznacz wszelkie dodatkowe oprogramowanie zawarte w pakietach wcześniej wspomniano, że nigdy nawet przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności.

Coś z przeglądarka porywacze somolotu jest, że tak długo, jak ofiar kierowania Wyczyść o treści generowane reklamy, istnieje poważne zagrożenia dla ich systemu komputerowego. Jednak zawsze istnieje ryzyko misclicking. Użytkownicy są jedno kliknięcie dzieli Cię od przekierowywany na podejrzane witryny strony trzeciej, która może prowadzić do innego zakażenia wirusem – jeden, który może mieć możliwość spowodować poważne uszkodzenie systemu komputerowego, takich jak wirus typu koń trojański.

Głównym celem porywacza przeglądarki jest osiągnięcie zysku z każdego kliknięcia, sprawia, że ofiara na generowane reklamy, ale może być inne konsekwencje jak kradzieży prywatnych danych. Tak jeśli chcesz upewnić się, że dane osobowe są bezpieczne, należy postępować z usunięciem Amazing Tab porywacza tak szybko, jak można zauważyć, że komputer wykonuje to zapalenie. Kontynuować czytanie tego artykułu, aby dowiedzieć się, jak można pozbyć się tego szkodliwego oprogramowania na dobre!

Usuwanie wirusów Amazing Tab

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Amazing Tab wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *