Wirus Usuń BloCKUTubeAd (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove BloCKUTubeAd

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa BloCKUTubeAd. BloCKUTubeAd wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

BloCKUTubeAd jest uważany za narzędzie adware typowe, który jest w stanie powodzi przeglądarki z wiele komercyjnych reklam, które mogą poważnie zagrozić bezpieczeństwa systemu. Jak ten program reklamy jest zgodny z głównych przeglądarek – Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox, jest odpowiedzialny za wszystkie komercyjne wyskakujących reklam, które pojawiają się na nich. Poza tym, kiedy obecny u twój PC, BloCKUTubeAd jest odpowiedzialny za częstych awarii systemu i mniejszą wydajność maszyny wirtualnej. W związku z tym zdecydowanie zaleca się usuwania adware z systemu.

Podobnie do najbardziej szkodliwych programów, BloCKUTubeAd jest tak umiejętne, że może to zrobić, możesz pobrać go nawet nie zdając. W większości przypadków adware wchodzi maszyna wirtualna w pakiecie z innymi freeware i utrzymuje swoją obecność w tajemnicy, aż do wielu reklam zaczynają pokazywać na monitorze. Faktycznie to nie nietypowe w ogóle, ponieważ zwykle freeware, Podróże wiązany z złośliwego oprogramowania, ponieważ jest to najłatwiejszy dostęp do systemu. Dlatego użytkownicy komputerów należy być bardzo ostrożnym podczas instalacji nowego oprogramowania na swoich maszynach i przeczytać wszystkie warunki i postanowienia przez Kreatora instalacji programu.

Czasem BloCKUTubeAd używa innych metod do infiltracji komputera. Należą do nich chowając się za spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki i strony internetowe, lub po prostu udając fałszywych systemu lub Aktualizacja programu. W związku z tym jeśli chcesz uniknąć, niechętnie rata adware, pamiętaj, że pośpiech, naiwność i rozproszenia z pewnością nie pomoże Ci w ogóle.

Remove BloCKUTubeAd
The BloCKUTubeAd Virus

Jak już wspomniano powyżej, po zainstalowaniu w systemie, BloCKUTubeAd zapewnia wielu komercyjnych reklam i natrętne wyskakujących okienek podczas przeglądania sieci web. Głównym problemem z tych reklam jest fakt, że często zawierają łącza, które może przekierowanie do uszkodzonych stron internetowych i mogą poważnie zagrozić bezpieczeństwa. Poza tym niektóre z tych witryn promowanie podejrzane pliki instalacyjne, które wypełnione są nieznane programy, które może być szkodliwe dla systemu operacyjnego. Nadal w przypadku, gdy sieci maszyny wirtualnej nie dostać zakażony rezygnować malware, to może stać się wolniej i doświadczać częstych awarii systemu, zamiast tego, co byłoby dość irytujące dla Ciebie.

Oprócz zalewania monitora z wszystkich tych wiele komercyjnych reklam i Dokonywanie komputer wolniej, BloCKUTubeAd jest zdolny do monitorowania aktywności wirtualnych i rejestrowanie historii przeglądania. Po adware zbiera za mało danych o Tobie, zaczyna się, umożliwiając korzystanie z dostosowanych reklam, które są związane z wirtualnego zainteresowań i preferencji, aby je otworzyć. Każde kliknięcie, które wprowadzasz przynosi zysk dla stron trzecich, chowając się za program i kontynuuje jego istnienia.

Należy pamiętać, że BloCKUTubeAd jest wspierane przez reklamy aplikacji, co oznacza, że każdej reklamy kliknij na, zyski zysk dla stron trzecich, chowając się za ten program. At tym samym czasie, wszystkie informacje, że BloCKUTubeAd zbiera o Tobie, może być używane w złośliwych celach. W związku z tym, należy zignorować wszystkie reklamy dostarczone moment one wyskakujące na ekranie monitora. Również należy wymazać BloCKUTubeAd z systemu bez wahania, jak to jest jedynym sposobem, aby zakończyć natrętnych reklam w systemie.

Usuwanie wirusów BloCKUTubeAd

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa BloCKUTubeAd z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *