Wirus Usuń Brow Setup (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Brow Setup. Brow Setup wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Brow Setup program należy do rodziny adware. To Intruz, który generuje treści niechcianych reklam. Gdy komputer zostanie zainfekowany tego typu malware, zaczniesz zauważać pewne zmiany, po otwarciu przeglądarki.

Każdej strony, które odwiedzasz zostanie zalany reklam, wyskakujących okienek, ekskluzywnych ofert, oferty specjalne i kupony, miga wiadomości, zwraca się fałszywych aktualizacji, hiperłącza na losowe strony tekstu, itp. Takie złośliwe oprogramowanie może monitorować aktywność sieci web tak, aby zapewnić rodzaju ogłoszenie, że jesteś najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Co jest celem adware? Do tworzenia dochodów poprzez pay-per-click lub metoda pay-per-view.

Adware nie może przedostać się do systemu na własną. Oznacza to, że zechciałeś go dostęp, czy zrobił to nieświadomie, czy nie. Najpopularniejszym środkiem dystrybucji adware są spam e-maili i załączników, aktualizacja fałszywych wniosków, pliki torrent, wątpliwych linki i pop-upy, jak również jako wolnego oprogramowania wiązki.

Często deweloperzy przepakować programy i aplikacje i wiązać je z złośliwego oprogramowania. Coś z takiej wiązki wolna jest, że ich pełną treść jest nie poprawnie ujawniane co prowadzi do lewej zastanawiać, jak niektóre programy i aplikacje kiedykolwiek dostał zainstalowane na swoich komputerach użytkowników. Coś takiego może być łatwo uniknąć, gdyby użytkownicy wybrać niestandardowe lub zaawansowane typ instalacji, tak aby mieć pełną kontrolę nad zawartością pakietu oprogramowania.

Jeśli użytkownicy zauważyć żadnych podejrzanie wyglądający program lub aplikacja, która nigdy nie zamierzała się po pierwsze, Pobierz, one można łatwo wystarczy odznaczyć upewniając się, że istnieją nie zaznaczone pola wyboru obok niego.

Użytkownicy muszą być świadomi, że adware nie jest nieszkodliwe. Z każdego dnia, że niech malware wędrować wolna na twoim komputerze, po prostu otrzymasz więcej i bardziej zasypana natrętnych reklam, które bardzo trudno się pozbyć. Wkrótce spowoduje to w przeglądarce, aby rozpocząć, upaść, bo już nie będzie w stanie nadążyć z liczbą reklam, które są stale wyświetlane.

Kto by chciał takie doświadczenie przeglądania? Nie będziesz w stanie zrobić żadnej pracy w ogóle z takich zakażonych przeglądarki. Jedynym sposobem zatrzymania na to jest poprzez usunięcie szkodliwego szkodników z komputera, zanim wystąpi ryzyko coraz narażone na innych zagrożeniach, takich jak te, które mogą pochodzić z kliknięcie na reklamę zainfekowany.

Wszystkie reklamy generowane z Brow Setup adware może ewentualnie przekierowanie do stron internetowych osób trzecich podejrzanych, a nawet niebezpieczne, że może otworzyć drzwi do innych hakerów. Klikając na zacienionym reklam lub pop-upy ryzykujesz swoim komputerze zainfekowany innych wirusów, takich jak przeglądarka porywacze somolotu, trojany, spyware, robaki lub nawet szkodnika! Nie tylko czekać na najgorsze się stało. To nie warto ryzykować! Śledź nasze szczegółowe instrukcje poniżej i pozbyć się tej uciążliwości adware, zanim będzie za późno.

Usuwanie wirusów Brow Setup

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Brow Setup wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *