Wirus Usuń Browse Pulse (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Browse Pulse

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Browse Pulse. Browse Pulse wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Browse Pulse został sklasyfikowany jako rozszerzenie przeglądarki, który jest zwykle dostarczany z pomocy instalatorów firm dołączane do innych programów zgodnych z systemem Windows. Ze względu na fakt, że Browse Pulse jest rozszerzenie zgodny z głównych przeglądarek-IE, Mozilla Firefox i Google Chrome, może być zainstalowany na każdym z nich. W takim przypadku zaleca się zlokalizować i usunąć adware aplikacji, tak szybko, jak można zauważyć na maszynie wirtualnej.

Oficjalna Strona aplikacji jest browsepulse.net, jednak łącze do pobrania nie jest aktywny, więc Browse Pulse nie można uzyskać stamtąd. W związku z tym, identycznie, do najbardziej ogłoszenie obsługiwanych programów, Browse Pulse zostały rozłożone w Internecie w pakiecie wraz z innymi freeware. Zazwyczaj dzieje się podczas procesu instalacji nowego oprogramowania na komputerze, ponieważ nie przeczytać warunki dostarczone przez Kreatora konfiguracji aplikacji. W takim przypadku po prostu zgodzić się na wszystko i niech adware w systemie, nawet nie zdając. Z tego powodu należy być bardzo ostrożnym, za każdym razem, gdy podczas instalowania nowego oprogramowania na komputerze. W przeciwnym razie zabezpieczenia systemu będzie poważnie zagrożona.

Remove Browse Pulse
The Browse Pulse Virus

Pomimo faktu, że Browse Pulse jest powinien optymalizować sesji przeglądania, aplikacja adware utrudnia proces ten zamiast. Rozszerzenia komunikuje się z serwerami zdalnego adware i wyświetla różne komercyjnych reklam, takich jak pop-upy i transparent oferuje, za każdym razem możesz spróbować użyć swojej przeglądarki internetowej. Niestety nie ma żadnej gwarancji, jeśli te reklamy są wiarygodne, czy nie, otwierając tym samym żadnego z nich stawia systemu w niebezpieczeństwie.

Poza tym liczne pop-upy, świadczone przez Browse Pulse, są w stanie spowalnia szybkość Internetu, przeżywa częstych awarii systemu i zakłócania pracy Twoich działań podczas przeglądania. W związku z tym należy usunąć Browse Pulse z komputera jak najszybciej. Ponadto takie programy, jak znajdzie pozytywny, silny sygnał, stawki roamingu i innych klonów, które zostały zbudowane na silniku Injekt należy również usunąć z systemu, ponieważ wszystkie z nich działa w taki sam sposób.

Oprócz zalewania monitora z wielu komercyjnych reklam, Browse Pulse jest zdolny do monitorowania aktywności wirtualnych i rejestrowanie historii przeglądania. Po adware zbiera za mało danych o Tobie, zaczyna się, umożliwiając korzystanie z dostosowanych reklam, które są związane z wirtualnego zainteresowań i preferencji, aby je otworzyć. Każde kliknięcie, które wprowadzasz przynosi zysk dla stron trzecich, chowając się za program i kontynuuje jego istnienia. Jeśli chcesz, aby zapobiec takim sytuacjom i zwiększyć bezpieczeństwo systemu, należy zakończyć ogłoszeń handlowych poprzez usuwanie maszyny wirtualnej Browse Pulse.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, to jest pewne, że Browse Pulse nie jest korzystny program. Jednak dobrą wiadomością o tej aplikacji jest, że jego usunięcie nie jest tak trudne. PUP można usunąć z systemu ręcznie lub automatycznie. Instrukcje ręcznego znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed szkodliwym oprogramowaniem 24/ 7 dziennie.

Usuwanie wirusów Browse Pulse

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Browse Pulse wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *