Wirus Usuń Browser-tools.systems (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Browser-tools.systems. Ten przewodnik usuwania Browser-tools.systems działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy występują nagłe zmiany w przeglądarce internetowej? Może Twoja strona została zastąpiona przez nieznanych stronie? Jest preferowanej wyszukiwarki zmieniono także? Nienawidzimy, aby Ci to powiedzieć, ale wygląda na to, że możesz już został zaatakowany przez porywacza przeglądarki. Jest złośliwy pasożyt, który stara się włączyć przeglądarkę do narzędzia do wyświetlania reklam. Zmienia się również dowolne ustawienie, które uzna za konieczne, w celu przeprowadzenia jego złych celów. Może nawet ogłoszenia rozszerzeń, dodatki lub paski narzędzi, które zostały zainstalowane bez wiedzy lub zgody użytkownika.

Co jest najbardziej irytujące o tego typu cyber ‘wirus’ jest, że zaleją ekranu z armią Reklamy – wyskakujące okienka, w tekście, banery, nawet w formie migającego wiadomości. I z powodu porywacza możliwość się trzymać z historii przeglądania i wyszukiwania, będzie to upewnij się, że tworzy rodzaj zawartości, która jest najbardziej prawdopodobne, aby kliknij na. Celem takiego działania jest do generowania dochodów pay-per-click.

Najpopularniejszym środkiem dystrybucji porywacza przeglądarki są za pośrednictwem oprogramowania zwijania, żądań fałszywe aktualizacji, wiadomości spamowych i fałszywe linki lub reklamy. Zalecamy, aby omijać żadnych e-maili, które otrzymałeś od nieznanych nadawców. Ponadto trzeba nauczyć się mówić od siebie e-maile od firmy prawdziwe i fałszywe. Często użytkownicy otrzymywać e-maile od firm, które twierdzą, że eBay, PayPal lub słynny bank, aby otwieranie ich list. Jest również bardzo często dla nich może zawierać inne załączniki lub plików wykonywalnych.

Stanowczo zaleca się, że nie należy ich otwierać. Szanse są, są one zainfekowane pliki, które starają się uruchomić ataku wirusa na komputerze. W celu zapobieżenia przyszłym infekcjom, polecamy również decyduje się na zaawansowanych Custom/ rodzaj instalacji, tak aby móc Usuń zaznaczenie opcji Wszystkie dodatkowe oprogramowanie, które nigdy nawet przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności. Jeśli chcesz zaktualizować oprogramowanie na twoim komputerze, to najlepiej polegać na licencjonowanych i oficjalnych źródeł tylko, zamiast losowych podejrzane pop-up szuka.

Przeglądarka porywacze somolotu nie są uważane za prawdziwych wirusów. To dlatego one zainfekować przeglądarki tylko, nie całego systemu. Jednak, to nie czyni ich nieszkodliwe. W rzeczywistości istnieje wiele niebezpieczeństw, które czają się za reklamy generowane przez porywacza. Częściej niż nie takich wątpliwych ogłoszeń może prowadzić do niebezpiecznych stron internetowych innych firm, które starają się uszkodzić komputer. Klikając na takie zainfekowane łącza, można pozwolić hakerom do rozpoczęcia ataku wirusa na komputerze lub jeszcze gorzej – umożliwić im wykraść cenne informacje z Twojego komputera!

Ważnych danych, takich jak hasła, numery kart kredytowych, adresów IP, poświadczeń konta bankowego, identyfikator logowania, itp., można łatwo wpaść w ręce cyberprzestępców, którzy można go udostępnić innym osobom trzecim dla zysku. Jeśli chcesz odzyskać kontrolę nad przeglądarki i wrócić do pokojowego, bezpieczne i wolne od reklam pasienie się przeżycie, sugerujemy, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej, aby dowiedzieć się, jak można skutecznie usunąć ten złośliwy pasożyt z komputera.

Browser-tools.systems Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Browser-tools.systems z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *