Wirus Usuń Bzza Setup (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Bzza Setup. Bzza Setup wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Bzza Setup jest złośliwy pasożyt, który należy do kategorii adware. Co robi jest to, że monitoruje aktywność przeglądania w celu zapewnienia odpowiedniej reklamy zawartość, która jest najbardziej prawdopodobne, aby kliknij na. Gdy to nacieki komputera, atakuje wszystkie przeglądarki i instaluje szkodliwe dodatki, rozszerzenia i paski narzędzi do nich. Celem jest, aby włączyć je do wyświetlania reklam narzędzia, które generują pieniądze dla hakerów i właścicieli witryn zainfekowanych powiedział reklamy przekierować.

Adware może włączyć się w łatwym celem do innych zagrożeń, takich jak kradzież tożsamości i danych, a także infekcje wirusowe, które obejmują, ale nie są ograniczone do ransomware, konie trojańskie, robaki, przeglądarka porywacze somolotu, spyware itd. Adware może łatwo zniszczyć twój pasienie się przeżycie przez bombardowanie się z wszelkiego rodzaju treści reklam jak ekskluzywne oferty i oferty, specjalne kupony, fałszywe aktualizacji żądania, miga wiadomości i inne rodzaje reklam i wyskakujących okienek.

Adware nie hack jego sposób na twoim komputerze. Jedynym sposobem jej przeniknąć do systemu jest dla Ciebie do udostępnienia jej samodzielnie. Szanse są, że zrobił to nieświadomie. Często zdarza się, instalując oprogramowanie z Internetu. Złośliwe oprogramowanie, takie jak adware mogą być łatwo ukryte wśród innych aplikacji i programów w takich zestawach. Jak to jest możliwe coś takiego się stało, pytasz?

Cóż większość użytkowników są zbyt szybko kliknij na przycisk ‘Dalej’, podczas instalacji oprogramowania i nigdy nie męczyć się czytania warunki. Co więcej zwykle zdecydować się na szybkiej instalacji i w ten sposób ma żadnego sposobu dowiedzenia się, co dokładnie zestaw rzeczywiście zawiera. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad tym, jakie oprogramowanie można zainstalować na komputerze, zaleca się następujące za pomocą niestandardowe lub Zaawansowane instalacji i po prostu usuń zaznaczenie dowolnego programu, które uznają za podejrzane lub nigdy nie chciał, aby pobrać w pierwszej kolejności.

Natrętne zachowanie, taki jak adware, może prowadzić do nagłego spadku szybkości połączenia internetowego. Nie wspominając już o możliwości swoje aplikacje, aby rozpocząć się zawiesza. To sprawi, że korzystanie z komputera jest niemożliwe. I to nie wszystko. Adware można również uzyskać dane osobowe, takie jak adresy IP, numery kart kredytowych, hasła, poświadczenia konta bankowego, identyfikator logowania, itp. Jeśli nie chcesz, aby tak się stało dla Ciebie zbyt, należy natychmiast usunąć ten przykry adware z komputera, tak szybko, jak można zauważyć, jego obecność. Nasze szczegółowe instrukcje może pomóc z tym zadaniem.

Usuwanie wirusów Bzza Setup

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa Bzza Setup z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Bzza Setup wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *