Wirus Usuń Call Microsoft Customer Support | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Call Microsoft Customer Support. Ten przewodnik usuwania Call Microsoft Customer Support działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

“Call Microsoft Customer Support” pop-up jest oznaką problemów. Widząc to pojawiają się za każdym razem, gdy włączysz swój komputer oznacza, że masz infekcję na pokładzie. Wstrętny pasożyt udało się ślizgać na twoim komputerze. Pasożyt, który należy do rodziny scamware. Tego typu infekcje nie należy lekceważyć. Są to plaga. Ich jedynym celem jest pieniędzy. Pieniądze, mają być dokładne. I opierają się one na dość paskudny i skomplikowane taktyki, aby dostać ono.

Taktyka scamware również przejść przez nazwę scareware i ma powodu do tego. Chcą, aby ich ofiar do paniki, w ten sposób, oszuści za nimi łatwo dostać to, czego chcą. Chodzi o to, nie dać się w strach i nie wierzę “Call Microsoft Customer Support” alerty nawet na sekundę. To jest kłamstwo.

Według tych ostrzeżeń komputer został zainfekowany Zeus. Jesteś zaznajomiony z Zeus, nie? Jest członkiem rodziny konia trojańskiego i jest niezwykle niebezpieczne. To jest dokładny powód dlaczego Hakerzy wykorzystują go. Chcą, aby się bać i chcą aby wpadać w panikę. Większość osób, słysząc nazwę każdego trojana, naprawdę paniki i następnie są gotowi zrobić wszystko, aby pozbyć się wirusa. Właśnie dlatego Zeus jest Doskonała przynęta. Ale nie gryzie!

Nie wpaść w pułapkę, którą oszustów są ustawienia dla Ciebie. Jeśli to zrobisz, będziesz żałować. Straszny alerty, gdy one poinformować, że jest to koń trojański w systemie, próbują zwabić Cię do wywoływania “bezpłatny numer”. Twierdzą oni, że będą się Państwo skontaktować z “specjalistów”, którzy pomogą Ci poradzić sobie z zagrożeniem niebezpiecznych, które urządzenie jest ukrywanie. Ale tam jest bez trojana w systemie. Nie zapomnij, że.

Nie skontaktować się z tych “specjalistów” pod żadnym pozorem. Jeśli jednak będą nadal kłamie i prawdopodobnie spróbować sprawi, że zakup niektórych drogich, ale bezużyteczne programu. Po tym wszystkim wszystkie one dbają o to, że pieniądze. Nie daje. Tylko musisz się martwić o to paskudny scamware szkodników. Ale nie potrzebujesz pomocy aby sobie z tym poradzić.

Nie mówiąc już o niektórych drogich programów. Można go usunąć ręcznie stosując nasz przewodnik usuwania szczegółowe na końcu tego artykułu. Jeśli kroki w podanej kolejności dokładnie, urządzenie będzie infekcji wystarczająco szybko. Nie wahaj się. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać. Weź go i wszystko wrócić do normy. Straszny alerty zniknie, a Twój komputer będzie bezpieczny ponownie.

Na pytanie, jak można zarazić z tej scamware po pierwsze jest odpowiedź: prawdopodobnie dołączonego oprogramowania. Tego rodzaju szkodników są często dołączane do innych programów. Aby być bezpieczne, należy sprawdzić każdy program w pakiecie jeden po drugim i nadal istnieje szansa, aby coś przeoczyć. Pobieranie pakietu jest niebezpieczne i w miarę możliwości należy go unikać. Nie wspominając, że nawet nie wiesz że pobrałeś się zakażenie, aż to działa i to jest trochę być za późno. Jednak udało się tym razem.

Następnym razem, nie wybierz podstawowe opcje ale przejdź do niestandardowych te. Uważnie przeczytaj termin i warunek i uważaj, aby nie zgodzić się z czegoś, co faktycznie zgadzasz się z. Również należy pamiętać że hakerzy nie zapomnieli staromodny sposób, za pomocą których przejdź bezpośrednio do skrzynki odbiorczej regularne, nawet nie skrzynki spam wiadomości spamowych. Usunąć podejrzane e-maile od razu, jak kliknięcie na nich może oznaczać, zapraszając paskudny wirus na komputerze. Również. Firm pop-upy są zawodne i większość czasu one są również uszkodzony. Czy hazard z Twojego bezpieczeństwa, chyba że chcesz sobie uszkodzić.

Call Microsoft Customer Support Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Call Microsoft Customer Support z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *