Wirus Usuń CheapNEnjoy (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa CheapNEnjoy. CheapNEnjoy wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

CheapNEnjoy został promowany jako narzędzie, które pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze poprzez oferowanie wybrane kupony, oferty i różne okazje online. Jednak pomimo prezentowane jako użyteczne, właściwie to nic więcej niż naruszające adware, które mogą spowodować problemy związane z zabezpieczeniami. Z tego powodu, CheapNEnjoy jest kategoryzowany równie potencjalnie niepotrzebny program i go nie powinien znajdować się na komputerze.

Jedna aplikacja adware wchodzi w systemie bez pytania o zgodę, zalewa monitora z wielu reklam pop-up. Te wyskakujące okienka są naprawdę denerwujące, jak pokazują za każdym razem, gdy spróbujesz otworzyć przeglądarkę sieci web. Tylko w ten sposób te reklamy ma być zakończony jest usuwając CheapNEnjoy z komputera. Jak program jest klasyfikowany jako złośliwy, usunięcie go z systemu pomoże Ci uniknąć problemów z Twoje wirtualne bezpieczeństwo, jak również.

CheapNEnjoy używa różnych metod do infiltracji komputera. Jest w stanie skradanie się przeszłości, a jednocześnie coraz zgodę na jego instalacji. W większości przypadków adware triki możesz go w dzierżawę przez chowając się za nowy freeware, które można skonfigurować na komputerze. Poza tym, CheapNEnjoy mogą również stanowić jako fałszywe aktualizacji systemu lub programu, lub zgrupować uszkodzone linki, uszkodzonych stron i załączników e-mail spam. W celu uniknięcia, pozwalając takich programów w systemie, należy znacznie bardziej wrażliwi, podczas instalowania nowego oprogramowania, lub otwierania załączników wiadomości e-mail niezaufanych otrzymałeś.

Jak najszybciej CheapNEnjoy wprowadza komputer, to od razu spowalnia jego wydajność do indeksowania. Ponadto powoduje częste zawieszanie się systemu i najgorsze, zagrozi Twoje bezpieczeństwo. Dzieje się tak, ponieważ głównym celem aplikacji jest nie pomaga zaoszczędzić pieniądze, ale zarabianie pieniędzy od Ciebie, co potwierdza, że program jest potencjalnie niechcianych.
CheapNEnjoy to aplikacja reklam, których celem jest do generowania dochodów pay-per-click, w celu kontynuowania działalności. W ten sposób każdej reklamy, którą należy kliknąć na zysk dla nieznanych stron trzecich chowa się za to. To jest powód, dlaczego CheapNEnjoy powodzi przeglądarki z tak wielu pop-upy.

CheapNEnjoy rozwija się również monitorować twój pasienie się zakres działania, Nagraj każdy ruch, zrobić, a następnie udostępniać zgromadzone dane z wyżej wymienionych stron trzecich. Należy pamiętać, że skoro mają informacje, mogą go używać w złośliwych celach. Z tego powodu nie należy podejmować ryzyko CheapNEnjoy na Twój komputer i jak najszybciej usunąć program.

Na szczęście CheapNEnjoy usunięcie nie jest trudno procesem. Program można usunąć ręcznie lub automatycznie. Ręcznego, które instrukcje znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed szkodliwym oprogramowaniem 24/ 7 dziennie.

Usuwanie wirusów CheapNEnjoy

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć CheapNEnjoy wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *