Wirus Usuń Chrome Update Pending (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Jeśli zauważysz, że przeglądarki Google Chrome wyświetla wyskakujące okienka aktualizacji, trzeba przygotować się na kłopoty. To ważne pamiętać, że takie wiadomości są fałszywe i służyć tylko jako środek szkodliwy dla komputera. Chrome Update Pending wyskakujące okienka są dzięki uprzejmości porywacza przeglądarki, który przeniknął komputerze. Musisz wiedzieć, że Google Chrome nie używa taktyki takie ostrzeżenie. Pasożyt ten jest zaprogramowany do powódź ekranu z licznych natrętne reklamy, z których niektóre mogą prowadzić do wątpliwych źródeł. To jest ponieważ to złośliwe oprogramowanie dba tylko o wyświetlanie promocji jak najwięcej jak to możliwe i nie troszcząc się, jeśli one przekierować do bezpiecznych stron.

Za każde kliknięcie, które możesz zrobić na nich zarabiać porywacza. Reklamy mogą być bardzo mylące, ponieważ porywacza będzie używać historii przeglądania dostosować je i uczynić je bardziej atrakcyjne dla Ciebie. Nie ślepo ufać losowe reklam, która wydaje się zbyt piękne mogło być prawdziwe. Podczas Chrome Update Pending pop-upy się po raz pierwszy, musisz działać szybko i usunąć pasożyta, który jest odpowiedzialny za ich istnienie.

Porywacza przeglądarki często kryje się za pakiety wolnego oprogramowania, zacienionych linki i reklamy, pliki uszkodzone torrent, fałszywe aktualizacje, a także spamu e-mail, które zawierają załączniki lub plików wykonywalnych. Przyzwyczajaj do należy unikać otwierania wiadomości e-mail będących spamem. Zawsze pomyśl dwa razy, zanim klikniesz na cokolwiek. Pośpiech i naiwność są dwa z najgorszym cechy każdego użytkownika. Czytać między wierszami i nie pominąć stronę warunki bez pierwsze czytanie tekstu.

Podczas instalowania oprogramowania na komputerze, zalecamy decydując się na zaawansowany rodzaj instalacji, aby wyświetlić pełną zawartość co pobrałeś. W ten sposób wszelki ukryty program lub aplikacja stanie się widoczne dla Ciebie usunąć zaznaczenie go, więc on nie zostać automatycznie zainstalowane na komputerze.

Przeglądarka porywacze somolotu są niebezpiecznych pasożytów na twoim komputerze. Jeśli możesz umożliwić im pozostanie na komputerze, mogą poważnie uszkodzić przeglądarki. W tyle i powolny internet są dwa objawy, które nieuchronnie się pojawią. Następny przeglądarki sieci web będzie zbyt przeciążony wiele reklam, które są generowane jego sposób każdego dnia. To spowodować awarię i zamrozić na co dzień, aż w pewnym momencie przestaje działać. Nie wspominając już o możliwości dane prywatne coraz zagrożone.

Może bezczynnie i opóźnić podjęcie działań, ale oszustów nie pozwól tej okazji przekazać. Będą one wykorzystać tę słabość do korzyści z uzyskania informacje osobiste i finansowe, które mogą łatwo dzielić się z innymi ludźmi. Jeśli chcesz powrócić do bezpieczne i wolne od reklam online doświadczenia, trzeba działać tak szybko, jak to możliwe! Usuń porywacza przeglądarki, jak najszybciej wykryć! Poniżej tego ustępu znajdziesz szczegółowe instrukcje, które mogą pomóc z tym zadaniem.

Usuwanie wirusów Chrome Update Pending

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Chrome Update Pending z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *