Wirus Usuń Convert2mp3 (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Convert2mp3

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Convert2mp3. Convert2mp3 wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Twój homepage i wyszukiwarki silnik nagle dostał zastąpiony przez Convert2mp3 Strona internetowa? Wygląda na to, że został porwany przeglądarki. W rzeczywistości to bardzo prawdopodobne, że inne ustawienia przeglądarki zostały zmienione zbyt, jak nieautoryzowanych instalacji paski narzędzi, rozszerzenia i dodatki. Ofiarami przeglądarka porywacze somolotu także będzie dostać bombardowani przez pop-upów, reklamy, ekskluzywne oferty, kupony, fałszywe aktualizacje i miga wiadomości, które byłby być specjalnie ukierunkowane, zgodnie z już otrzymany historii przeglądania i nawyki użytkownika, wszystkie podziękowania dla zdolności porywacza.

Kto chciałby dostać ich przeglądania informacji monitorowane? Jest to poważne bezpieczeñstwa, który jest dlaczego ofiary wirusa Convert2mp3 ”” powinni kontynuować natychmiastowego usuwania tego szkodliwego oprogramowania, zanim te reklamy mają możliwość prowadzić je do podejrzanych stron internetowych osób trzecich, które mogą być zakażone z innymi wirusami.

To jest bardzo typowe dla przeglądarka porywacze somolotu się rozpowszechniany przez spam wiadomości e-mail i załączniki. Użytkownicy muszą być świadomi potencjalnego zagrożenia, które posiadają listy od nieznanych nadawców. Nie zaleca się otworzyć wszystkie e-maile lub załączniki z pochodzenia podejrzanych.

Remove Convert2mp3
The Convert2mp3 Virus

Convert2mp3 porywacza jest często ukryty w pakiety wolnego oprogramowania. Co użytkownik może robić w takich przypadkach jest zawsze zdecydować się na proces instalacji niestandardowej, aby upewnić się, żadne dodatkowe oprogramowanie zawarte w pakietach powiedział. W ten sposób wszystko, co musisz zrobić to odznacz wszelkie oprogramowanie, które uznają za podejrzane lub nie zamierzają pobrać w pierwszej kolejności. Nie być szybkie naciśnięcie na przycisk “Dalej”, gdy po instalacji, bo rzucili się działanie takie może prowadzić do zakażenia wirusem.

Podczas Convert2mp3 Przekierowanie dokładnie nie jest uważana za sam wirus, nadal jest to narzędzie w ręce hakerów. Przeglądarka porywacze somolotu są na ogół tylko irytujące ad generowanie PUP (potencjalnie niechciane programy), które tworzą dochodów przez metodę pay-per-click. Ale nie pomyłka, nadal istnieje możliwość uzyskania więcej niż tylko atak ad średnia, która idzie w parze z wszelkich porywacza przeglądarki. Ten rzecz jest, nigdy nie wiesz, gdzie tych wątpliwych linki może przekierowanie do. Może nawet paść ofiarą do innych, bardziej niebezpieczne wirusy ransomware, robaki czy nawet konie trojańskie, które można łatwo uzyskać Twoje dane osobowe, takie jak hasła, numery kart kredytowych, dane rachunku bankowego, itp

, aby zapobiec, że od tego wydarzenia, możesz należy rozpocząć usuwanie Convert2mp3 porywacza tak szybko, jak można zauważyć, że Twoja przeglądarka został zainfekowany przez to. Możemy pomóc z tym zadaniem. Po prostu kontynuować czytanie i śledź nasze szczegółowe instrukcje, aby pozbyć się tej uciążliwości malware raz na zawsze!

Usuwanie wirusów Convert2mp3

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa Convert2mp3 z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Convert2mp3 wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *