Wirus Usuń CrossBrowser | Aktualizacja

PUP
Remove CrossBrowser

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa CrossBrowser. To CrossBrowser wirusa usuwania Przewodnik działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

CrossBrowser jest klasyfikowane jako potencjalnie niechcianych programów, które najczęściej nacieki maszyną wirtualną wraz z niektórych aplikacji freeware, w tym PicColor, VuuPC, WordProser, itp

CrossBrowser program to przeglądarka internetowa, która opiera się na platformie chromu, co oznacza, że interfejs przeglądarki jest bardzo podobny do Google Chrome. To jest powód, dlaczego użytkownicy komputerów się mylić dość często, jeśli chodzi o tej aplikacji. W każdym przypadku usuwanie CrossBrowser z komputera jest zdecydowanie zalecane, w przeciwnym razie są bardzo narażone na problemy związane z zabezpieczeniami.

CrossBrowser i BoBrowser są identyczne programy, które są opracowane przez CLARALABSOFTWARE. Jednak w przeciwieństwie do CrossBrowser, BoBrowser ma oficjalnej stronie własnej – bobrowser.com. Jak najszybciej CrossBrowser jest ustawione na system, usuwa skrót przeglądarki Google Chrome i tworzy swój własny skrót. W dodatku przeglądarka tworzy skróty pulpitu do YouTube, Wikipedii, Amazon, Google i innych popularnych witryn.

Inną rzeczą, którą z pewnością powinieneś wiedzieć o CrossBrowser przeglądarki, jest jego zdolność do wyświetlania reklam innych firm. Te reklamy są wyświetlane tylko wtedy, kiedy używasz tej konkretnej przeglądarki, których użycie trudne, nie jest zalecane. Również trzeba ignorować wszystkie reklamy dostarczone przez CrossBrowser w celu ochrony bezpieczeństwa systemu.

Remove CrossBrowser
The CrossBrowser Virus

Głównym celem CrossBrowser wyskakujących okienek i banery sieci web jest do kierowania więcej ruchu do różnych stron internetowych, z których część może być uszkodzony. CrossBrowser bierze żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, które dotyczy interakcja z, co oznacza, że możesz otworzyć je na własne ryzyko.

Również można zauważyć, niektóre powiadomienia JollyWallet featuring etykiety “Powerd przez CrossBrowser”. JollyWallet to usługa, która oferuje Ci aby dostać pieniądze z powrotem po zakupie elementów na konkretne witryny handlowej. Pamiętaj, że aby bezpiecznie przeglądać Internet, należy usunąć CrossBrowser z komputera, ponieważ niektóre techniki śledzenia mogą być używane przez obu CrossBrowser i JollyWallet do monitorowania aktywności wirtualnych.

Dobrą wiadomością jest to, że CrossBrowser usunięcie nie jest trudno procesem. Można ją usunąć ręcznie lub automatycznie. W przypadku, gdy potrzebujesz pomocy z procesu usuwania, można wykonać instrukcje ręcznego przedstawione poniżej tego artykułu. Niemniej jednak nawet jeśli po zakończeniu ręcznego, trzeba jeszcze skanowanie komputera z Narzędzie antimalware uzasadnione, aby upewnić się, że wszystkie istniejące zagrożenia zostały usunięte całkowicie. Narzędzie zabezpieczeń będzie zlokalizować i usunąć wszystkie potencjalnie niechciane programy i będzie chronić system przed szkodliwym oprogramowaniem.

Dotyczące swoje utracone Google Chrome skrótów wszystko, co należy zrobić to skopiować ten dostępny w Start menu i wklej go na pulpicie. CrossBrowser program nie usuwa cały program, więc ci mogą nadal używać go w przyszłości.

Usuwanie wirusów CrossBrowser

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa CrossBrowser z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *