Wirus Usuń Desktop Search | Aktualizacja

PUP
Remove Desktop Search

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Desktop Search. Ten przewodnik usuwania Desktop Search działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Desktop Search jest inny niezaufane PUP, które jest zdolne do wprowadzania maszyny wirtualnej bez Twojej zgody. To jest główny powód, dlaczego program jest traktowany jako aplikacja adware, który jest zgodny z głównych przeglądarek – Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome.

Desktop Search obiecuje użytkownikom szybki dostęp do różnych stron internetowych. Poza tym program ma być prosty w obsłudze i aby umożliwić użytkownikom bezpieczne przeglądanie sieci web. Jednak okazuje się że Desktop Search działa raczej inaczej.

Tak szybko, jak adware nacieki maszyny wirtualnej, to zaczyna się, powodując wiele problemów, więc program nie powinny być przechowywane w systemie. Najbardziej oczywiste zmiany wprowadzone przez aplikację jest instalacja paska narzędzi na pulpicie, tak, że można wyszukiwania dla konkretnej witryny, lub miejsce kwerendy wyszukiwania, znacznie łatwiejsze. Jednak co jest bardziej interesujące, jest fakt, że nie pamiętam, Instalowanie programu w systemie i to z pewnością będą Ci przeszkadzać.

Remove Desktop Search
The Desktop Search Virus

Faktycznie, Desktop Search czy nie potrzebują zgody wprowadzić komputer. Program ten jest tak silny, że może to sprawi, że zainstalować go samodzielnie, nawet nie zdając. Zwykle Desktop Search wchodzi komputerze w pakiecie z innymi freeware, ponieważ zapewnia możliwie najprostszy punkt wejścia dla niego. Dlatego każdym razem, gdy podczas instalowania nowego oprogramowania na maszynie wirtualnej, należy przeczytać wszystkie warunki i postanowienia przez Kreatora instalacji. W innym przypadku wystąpią problemy związane z zabezpieczeniami.

Desktop Search można również dostać się do komputera przez udając fałszywych aktualizacji systemu lub programu. Na przykład podczas gdy myślisz, że aktualizujesz określonego programu na komputerze, faktycznie umożliwisz niebezpieczne zakażenie w systemie. Poza tym adware można również użyć spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki lub stron internetowych jako inny sposób najazdu. W związku z tym posiadanie pewien program podobny Desktop Search na twoim komputerze najczęściej zależy od Twojej uwagi.

Po zainstalowaniu na komputerze Desktop Search rozpoczyna się powodzi monitora z licznymi reklamy i linki. Problemem jest to, że nie jest bardzo łatwe do rozpoznania tych łączy, więc może kliknąć przycisk na nich, przez przypadek i przeniesione do niektórych uszkodzonych stron internetowych ze szkodliwą zawartością.

Jednak warunkiem ogłoszenia nie są rzeczą, którą musisz się martwić większość. W rzeczywistości największy problem związany z Desktop Search jest zdolność programu, aby uzyskać dostęp do Twoich danych osobowych. Tak szybko, jak porywacza infekuje komputer, rozpoczyna monitorowanie Twojej aktywności wirtualnych i rejestruje historię przeglądania. Gdy program zebrał wystarczająco dużo informacji o preferencjach użytkownika, Desktop Search Akcje danych stronom trzecim, za nim ukryty i można go używać w złośliwych celach. To jest powód, dlaczego należy od razu usunąć Desktop Search i upewnij się, że Twój komputer jest dobrze chroniony przed złośliwym oprogramowaniem.

Desktop Search Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Desktop Search z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *