Wirus Usuń Disk Optimizer Pro (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Disk Optimizer Pro

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Disk Optimizer Pro. Ten przewodnik usuwania Disk Optimizer Pro działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Disk Optimizer Pro jest klasyfikowany jako rozszerzenie przeglądarki, który jest zwykle dostarczany z pomocy instalatorów firm dołączane do innych programów zgodnych z systemem Windows. Ze względu na fakt, że Disk Optimizer Pro jest rozszerzenie zgodne z trzech głównych przeglądarek internetowych-IE, Mozilla Firefox i Google Chrome, może być zainstalowany na każdym z nich. Jeśli sprawy z komputera, zdecydowanie zaleca się zlokalizować i usunąć adware aplikacji, tak szybko, jak można zauważyć na maszynie wirtualnej.

Jako Disk Optimizer Pro jest to program płatny, będzie musiał zapłacić $79.99, jeśli chcesz go używać. Jednak, bez względu na to, co się dzieje, Disk Optimizer Pro z pewnością znajdą drogę do infiltracji systemu. Zazwyczaj dzieje się podczas procesu instalacji nowego oprogramowania na komputerze, ponieważ nie przeczytać warunki dostarczone przez Kreatora konfiguracji aplikacji. W takim przypadku po prostu zgodzić się na wszystko i niech adware w systemie, nawet nie zdając.

Disk Optimizer Pro używa innych metody inwazji, jak również. Narzędzie często chowa się za spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki lub stron internetowych, aby uzyskać dostęp do komputera, lub po prostu stanowi jako fałszywe systemu lub Aktualizacja programu.

Jak najszybciej Disk Optimizer Pro zakaża twój czynny maszyna, program rozpocznie się pełni na bombardowanie wszelkiego rodzaju ostrzeżenia po tym. Ostrzeżenia te postaram się przekonać Cię, że twój dysk twardy potrzebuje optymalizacji i gdy jesteś w panice, do zakupu tego narzędzia. Jednak co należy wiedzieć o Disk Optimizer Pro jest to, że należy ją usunąć z komputera, zamiast kupowania go. W przeciwnym razie są bardzo narażone na wiele problemów związanych z zabezpieczeniami.

Remove Disk Optimizer Pro
The Disk Optimizer Pro Virus

Pomimo faktu, że Disk Optimizer Pro jest powinien optymalizować sesji przeglądania, aplikacja adware utrudnia proces ten zamiast. Rozszerzenia komunikuje się z serwerami zdalnego adware i wyświetla różne komercyjnych reklam, takich jak pop-upy i transparent oferuje, za każdym razem możesz spróbować użyć swojej przeglądarki internetowej. Niestety nie ma żadnej gwarancji, jeśli te reklamy są wiarygodne, czy nie, otwierając tym samym żadnego z nich stawia systemu w niebezpieczeństwie. Poza tym liczne pop-upy, świadczone przez Disk Optimizer Pro, są w stanie spowalnia szybkość Internetu, przeżywa częstych awarii systemu i zakłócania pracy Twoich działań podczas przeglądania. W związku z tym należy usunąć Disk Optimizer Pro z komputera jak najszybciej.

Oprócz zalewania monitora z wielu komercyjnych reklam, Disk Optimizer Pro jest zdolny do monitorowania aktywności wirtualnych i rejestrowanie historii przeglądania. Po adware zbiera za mało danych o Tobie, zaczyna się, umożliwiając korzystanie z dostosowanych reklam, które są związane z wirtualnego zainteresowań i preferencji, aby je otworzyć. Każde kliknięcie, które wprowadzasz przynosi zysk dla stron trzecich, chowając się za program i kontynuuje jego istnienia. Jeśli chcesz, aby zapobiec takim sytuacjom i zwiększyć bezpieczeństwo systemu, należy zakończyć ogłoszeń handlowych poprzez usuwanie maszyny wirtualnej Disk Optimizer Pro.

W przypadku, że sesji przeglądania zostały przekierowane do stron zawodne i niezabezpieczone niektóre zainfekowane pliki i wirusy komputerowe mogą udało się przeniknąć do komputera PC. W rezultacie zakażenia mogą być teraz ukryte w systemie i mogą one sprawiają, że możliwe dla cyberprzestępców w celu uzyskania dostępu do komputera i kradzieży danych osobowych i finansowych. W takim przypadku jedynym sposobem, aby całkowicie usunąć żadnych zagrożeń i wirusów i chronić dane przed kradzieżą jest używać wyżej wymienionych antimalware program. Używając go, można łatwo zlokalizować i usunąć wszystkie zagrożenia, które są ukryte w systemie.

Disk Optimizer Pro Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Disk Optimizer Pro z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *