Wirus Usuń Dragon Coupon (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Dragon Coupon

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Dragon Coupon. Dragon Coupon wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Dragon Coupon to aplikacja adware typowe. W związku z tym został sklasyfikowany jako potencjalnie niechcianych programów, lub PUP. Takie programy nie powinny być przechowywane na komputerach, jak one mogą poważnie zagrozić bezpieczeństwa systemu. Poza tym zaleją oni monitora z wiele komercyjnych reklam, które będą całkowicie bezużyteczne i w większości przypadków, nawet niebezpieczne dla Ciebie.

Wyżej wymienione reklamy pop-up pojawi się za każdym razem podczas próby przeglądania sieci web. To również spowalnia wydajności komputera i spowodować Częste zawieszanie się systemu. Inną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć jest to, że jeśli zostawisz Dragon Coupon na twoim komputerze, niektóre nieznane strony trzecie wkrótce uzyskać dostęp do informacji osobistych i finansowych. Z tego powodu należy usunąć adware program z systemu tak szybko, jak to możliwe.

Nie ufaj fałszywych obietnic .info Dragon Coupon fałszywej witryny. Gdyby to legalny program z właściwą stronę, można byłoby można pobrać bezpośrednio z niego Dragon Coupon. Ponieważ nie można, należy wiedzieć, że ta strona jest fałszywe i zawodne.

Zwykle, Dragon Coupon dostaje na swoim komputerze, ukryte za inny bezpłatne. Jest to jeden z jego preferowanej metody, ale to zdecydowanie nie jest jedyny. Program można również infiltracji systemu za pomocą załączników e-mail spam, uszkodzone linki, uszkodzonych stron internetowych lub przez udając fałszywych systemu lub oprogramowania aktualizacji.

Remove Dragon Coupon
The Dragon Coupon Virus

Należy pamiętać, że freeware zapewnia możliwie najprostszy punkt dostępu, ponieważ większość użytkowników komputerów nie płacą tyle uwagi podczas jego procesu instalacji. Zamiast czytać uważnie Regulamin, po prostu zgadzają się ich wszystkich w pośpiechu. Z tego powodu niech złośliwe i natrętne programy, jak Dragon Coupon wprowadź swoje systemy Suna je.

Dragon Coupon jest przedstawione jako narzędzie, które pomoże Ci oglądanie niektórych formatów wideo na komputerze. Niemniej jednak to trudno jej głównym celem. W rzeczywistości aplikacja jest tworzona do generowania zysku dla osób trzecich, za nim kryje. Ze względu, że program jest naszej ery dostawca, jeśli chce kontynuować swoją działalność, ma produkować dochodów pay-per-click. Każda reklama, kliknij na, jest gotówką w ręce wyżej wymienionych stron.

Dragon Coupon znalazł sposób, aby zwiększyć jej szanse oszukiwaniem klikając na jego reklam, spędzając czas monitorowania twój pasienie się zwyczaje. W tym czasie robi lepsze perspektywy na twój pasienie się zwyczaje i decyduje, które reklamy będą bardziej interesujące dla Ciebie. Problemem jest to, że oprócz prowadzenie oko na wirtualnej aktywności, Dragon Coupon również rejestruje każdy ruch, co możesz zrobić online i udostępnia zebrane informacje z nieznanych stron trzecich. Może to być bardzo ryzykowne dla Twojego bezpieczeństwa, więc jedyne co należy zrobić w tym przypadku jest odinstalowanie aplikacji adware z komputera od razu.

Na szczęście Dragon Coupon usunięcie nie jest trudno procesem. Aplikacji można usunąć ręcznie lub automatycznie. W przypadku, gdy potrzebujesz pomocy z procesu usuwania, można wykonać ręcznego instrukcje podane poniżej w tym artykule. Niemniej jednak nawet jeśli po zakończeniu ręcznego, trzeba jeszcze skanowanie komputera z Narzędzie antimalware uzasadnione, aby upewnić się, że wszystkie istniejące zagrożenia zostały usunięte całkowicie. Narzędzie zabezpieczeń będzie zlokalizować i usunąć wszystkie potencjalnie niechcianych programów i będą w przyszłości chronić system przed szkodliwym oprogramowaniem.

Usuwanie wirusów Dragon Coupon

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa Dragon Coupon z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć Dragon Coupon wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *