Wirus Usuń DreamCompress (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa DreamCompress. DreamCompress wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

DreamCompress nie jest pomocny program. Wręcz przeciwnie. Jest to szkodliwe i nieuczciwe. Aplikacja jest klasyfikowane jako zakażenie adware i to nie jest dobre dla Ciebie. Zarażenie cyber pasożyt prowadzi do niczego, ale problemy i kwestie. O DreamCompress na pokładzie nie będzie inny. Biorąc pod uwagę to czytasz ten artykuł oznacza, że obecnie usiłuje pozbyć się DreamCompress.

Na szczęście dla Ciebie, jesteś we właściwym miejscu. Wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o DreamCompress i, co najważniejsze, jak go usunąć. Dobrą wiadomością jest to, że adware szkodniki są stosunkowo łatwe do rozwiązania. Jeśli wziąć działań, powinieneś mieć spotkanie z intruza. Jednak jeśli ociągać i pozostawić szkodników swobodnego funkcjonowania, prędzej czy później będzie się spod kontroli i następnie pogorszy sytuację. Najważniejsze jest podjęcie natychmiastowych środków. Tak szybko, jak zdajesz sobie sprawę DreamCompress jest w systemie, znaleźć jego dokładną ukrywanie dodatkowych usuń go na odkrycie. Im szybciej to zniknie z Twojej maszyny, tym lepiej. Act! Opóźnienia prowadzić do żalu.

Raz w, adware skutecznie ruiny wcześniej normalnego przeglądania. Zaraża wszystkich zainstalowanych przeglądarek. Bez względu na to, która przeglądarka jest preferowany jeden używać to jest zainfekowany. DreamCompress przejmij pełną kontrolę. Dołącza jego rozszerzenie brzydkie i sprawia, że wprowadzanie nieautoryzowanych zmian w ustawieniach przeglądarki. To ciągle przekierowuje do strony, którą nigdy nie chciał wylądować na. Ale nie cały czas, bo szkodnika zmusza je na Ciebie.

Adware ma wpływ na każdy aspekt Twojego przeglądania. To również bombarduje się z niezliczonych reklamach, które obejmują cały ekran na codzień. Nawet strony, które były wolne od reklam teraz są ciężkie na reklamy w różnych kształtach i formach. Ale to nie jest po prostu irytujące. Reklamy te są niebezpieczne. Większość z nich są uszkodzone i jeśli klikniesz na uszkodzony reklamy, pogorszyć swoje kłopoty. Albo będą przekierowywane do zacienionych strony, który jest prawdopodobnie pełen zakażenia lub zakażenia będzie pobrać bezpośrednio z reklamy.

Tak, ogłoszeń ukryć pasożytów i jedno kliknięcie wystarczy, aby zaprosić więcej szkodników w. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest z dala od wszystkiego, co widzisz na ekranie, aż do adware nie ma. Tak długo, jak pozostaje, nie można ufać, niczym wyświetla. Nie reklamy, nie strony, nic nie. Jeśli chcesz pozbyć się tych przerw na dobre, trzeba pozbyć się ich źródła po raz pierwszy. Tak, mamy na myśli adware. Gdy go nie ma, wszystko się wraca do normy. Można bezpiecznie surfować w sieci ponownie. Jest wszystko, co musisz zrobić, Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania szczegółowe na końcu tego artykułu. Nie trać czasu w debatach. DreamCompress ma iść. Ma to miejsce w systemie.

Jak można zarazić z DreamCompress? Jest jednym z najbardziej prawdopodobne scenariusze, że adware przybył razem z innym programem. Jest to metoda wiązanie i jest to bardzo skuteczne, ponieważ większość użytkowników nigdy nie przeszkadza czytać warunki przy instalacji programów na swoich komputerach. One spieszyć proces i ślepo powiedzieć tak, aby wszystko, co oni są zadawane. To jest ich błąd. Infekcje modlić się za swoje niedbalstwo i rozproszenia. Bez nich nie taktykę infiltracji jest wystarczająco dobre odnieść sukces. Nie przyznaje się je. Nie czuj się łatwym celem. Być czujnym i utrzymać komputer wolny od infekcji.

Usuwanie wirusów DreamCompress

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć DreamCompress wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *