Wirus Usuń Epic Search (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Epic Search

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Epic Search. Epic Search wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Twój homepage i Szukaj silnika zostały zastąpione niedawno? Czy masz jakieś pomysły, co spowodowało to zachowanie nietypowe przeglądarki? Mamy odpowiedź dla Ciebie-to, ponieważ Twoja przeglądarka został porwany. Jeśli często dostanie przekierowany do witryny EpicSearch.in, to kolejny zły znak. EpicSearch.in przekierowanie jest wyraźne wskazanie, że porywacza przeglądarki czai się na komputerze. To złośliwe oprogramowanie jest zdolne do generowania wielu Reklamy wyskakujące okienka, w tekście, baner, itp

jaki jest cel takiego działania? Do tworzenia dochodów pay-per-click. I to zwycięskiej strategii. Dzięki porywacza możliwość uzyskania danych osobowych ofiary to można dostosować reklamy według historii przeglądania i wyszukiwania kwerendy użytkownika. Jakby to wszystko nie jest wystarczająco, przeglądarka porywacze somolotu znane są również zmodyfikować ustawienia przeglądarki i nawet zainstalować wątpliwe dodatki, rozszerzenia i paski narzędzi, które mogą pomóc w jego złośliwych zadań.

Najpopularniejszym środkiem porywacza dystrybucji obejmują spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, fałszywe aktualizacji żądania, Darmowe pakiety oprogramowania, uszkodzone linki i reklamy, itp. Jeśli potknie się na pop-up, który wzywa was do po kliknięciu na link, aby zaktualizować program na komputerze, zdecydowanie odradzamy klikając na niego. Częściej niż nie takie linki przekierowywać do wątpliwych stron, które starają się uszkodzić komputer.

Remove Epic Search
The Epic Search Virus

Radzimy, opierając się na licencjonowanych i oficjalnych źródeł aktualizacji oprogramowania. Co to jest więcej, jeśli widzisz podejrzane ad, który wygląda zbyt dobrze aby było prawdziwe, to prawdopodobnie jest. Bardziej atrakcyjne i niemożliwe ogłoszenie wygląda, tym bardziej możliwe jest, że to fake. Jeśli chcesz być bezpieczny od potencjalnych infekcji wirusowej, radzimy omijać z wiadomości spamowych, zwłaszcza, jeśli zawierają one załączniki lub plików wykonywalnych. Inną rzeczą, którą można zrobić, aby uchronić się przed cyber możliwe zakażenie, jest zdecydować się na advanced/ Instalacja niestandardowa, gdy chcesz zainstalować oprogramowanie, które zostało pobrane z Internetu.

Przeglądarka porywacze somolotu nie uważane są za prawdziwe wirusy, bo nie zdążą zainfekować komputer. Tylko przeglądarki. Jednak to nie znaczy, że należy lekceważyć potęgi tego szkodliwego oprogramowania. Jest w stanie zrobić wiele szkód, jeśli pozostawiony bez nadzoru. Jeśli jego usunięcie nie kontynuować, tak szybko, jak można zauważyć jego obecności na komputerze, może wykraść ważne dane, takie jak poświadczenia konta bankowego, numery kart kredytowych, haseł, adresów IP, itp

więcej czasu to niech wędrować wolny, gorzej konsekwencje dostanie. W pewnym momencie przeglądarka nie będzie można załadować wszystkie reklamy, które są generowane przez porywacza. To będzie początek awarię w po raz pierwszy, a z biegiem czasu, to przestanie działać całkowicie. Ofiar złośliwy Pasożyt ten może również wystąpić wolne połączenie z Internetem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak usunąć ten natrętny porywacza, Przeczytaj następny akapit.

Usuwanie wirusów Epic Search

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Epic Search z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *