Wirus Usuń Fastsearch.mobi (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Jest przeglądarka dziwnie ostatnio? Otóż polega na stronie Fastsearch.mobi utrzymuje pojawiające się na ekranie, masz prawo się martwić. Wydaje się, że przeglądarka została przeniknęły przez paskudny porywacza. Tak szybko, jak tego pasożyta, ustanawia się na platformie internetowej, będzie przenieść zmiany niezbędne ustawienia, które są potrzebne do realizacji jego misji. Można zainstalować niezależnie od wątpliwe aplikacje lub paski narzędzi, uzna to za stosowne i będzie to zrobić bez wiedzy i zgody. Co więcej porywacz zmieni przeglądarki w narzędzie do wyświetlania reklam.

Wkrótce po infiltracji, Fastsearch.mobi rozpocznie generowanie wielu reklam w różnych formach – wyskakujące okienka, w tekście, banery i miga wiadomości zawierające alerty. Promowane treści będzie przeznaczony specjalnie do stawienia się bardziej atrakcyjne dla użytkownika. Jak? To wszystko dzięki porywacza zdolność do monitorowania aktywności w Internecie jego ofiary i zbieranie danych sieci web takich jak przeglądanie historii i wyszukiwania wyników. Głównym zamierzeniem jest stworzenie dochodów pay-per-click.

Najpopularniejszym środkiem dla dystrybucji porywacza przeglądarki obejmują pakietów wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacje, zainfekowany reklamy i linki, pliki torrent, spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, itp. To jest bardzo ważne, aby wspomnieć, że porywacza przeglądarki nie atakują bez Twojej zgody. Co oznacza, że gdzieś, jakoś Ci dał dostęp do komputera.

Często co się dzieje, gdy są zbyt pochopnych i zdecydować się na szybkiej instalacji. Duży błąd. W ten sposób jeśli tu jest wszelki malware ukryte jako dodatkowego oprogramowania, nie będzie tylko świadomi jego istnienia ale również automatycznie przyzna dostęp, wraz z programem, którą chciał zainstalować w pierwszej kolejności. Zamiast tego należy wybrać tryb zaawansowany lub niestandardowe kreatora instalacji. W ten sposób, można łatwo wyświetlić wszelkie Instalacje opcjonalne i odznacz je, więc nie atakują Twój komputer.

Przeglądarka porywacze somolotu są nieszkodliwe. Należy przestrzegać naszych ostrzeżenie i działać przeciwko niej, lub będziesz twarz wiele kłopotów. Więcej czasu pasożyta jest zezwolenie na pobyt, tym więcej promowane treści będzie wzrost liczby. Wpłynie to nieuchronnie przeglądarki, która wkrótce rozpocznie się trudności wyświetlanie wszystkich reklam generowany jego sposób. To nie będzie długo, aż go zaczyna się zawiesza i tyle i, w pewnym momencie nawet przestaną działać. Konieczności kompromisów porywacza przeglądarki online bezpieczeństwo i prywatność. Aby zachować informacje osobiste i finansowe od ręce hakerów, musisz usunąć ten pasożyt, zanim będzie za późno!

Fastsearch.mobi Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Fastsearch.mobi z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *