Wirus Usuń FileRepMetagen (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć FileRepMetagen. Ten przewodnik usuwania FileRepMetagen działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy widzisz niezliczone reklamy za każdym razem można otworzyć jedną z przeglądarki? Aktywności są nieustannie przerywane przez przekierowania? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi “tak”, wiadomości nie jest dobry. FileRepMetagen jest to rodzaj pasożyta, który powoduje tego rodzaju problemy. Jest to aplikacja adware, i jesteś prawdopodobnie zna jakie szkodniki adware są zaprogramowane do wykonywania. Wiesz też pewnie, jak irytujące są. Adware będzie bałagan z Twojej przeglądarki ustawień non-stop podczas uniemożliwiają zmianę tych ustawień z powrotem. To również wpływa na wszystkich przeglądarkach i niezależnie od tego, który jest Twoim ulubionym, wciąż jest ona zainfekowana. Oznacza to, że tak długo, jak adware jest na pokładzie, nie ma nawet jednej niezawodne przeglądarki do korzystania.

Nie kładź z tym. Zaraz po uruchomieniu zauważyć niezwykłe przekierowań i lawina reklam, start, właśnie z tego powodu. Jeśli znajdziesz FileRepMetagen adware w systemie, nie wahaj się usunąć go na miejscu. Szkodników nie czyni dla Gości przyjemnym. W rzeczywistości, niesie ze sobą nic nie dobry. Po znalezieniu się, gdzie ukrywa się, należy go natychmiast wyjąć i zarobić wdzięczność swojej własnej przyszłości.

Jeśli zignorujesz adware, jednak swoje kłopoty będzie nadal się pogarszać z każdym dniem. Każdy czas, tak jak dotyka jednego z przeglądarki, będziesz dostać przerwane i przekierowanie do strony, która nigdy nie widziałeś. Poza tym każda Strona, która zwiedzić będzie całkowicie pokryte ogłoszeń w różnych kształtach i formach. Nawet strony, które były wolne od reklam będzie ciężki na banery, kupony, oferty, teksty, reklamy wideo i dość dużo innych form reklamy, którą można myśleć. Bez względu na to, co robisz te reklamy nie odejdzie. Wręcz przeciwnie. To będzie nadal rosnąć w liczbach i staną się one bardziej inwazyjne. Dlaczego? Bo hakerzy korzystali z nich do zwiększenia ruchu w sieci do poszczególnych stron i generowania dochodów pay-per-click. Każde pojedyncze kliknięcie na Pozdrawiam na reklamę wypełnia Crooks’a kieszenie. Ich sponsorem. Tam jest więcej, choć.

Oprócz coraz ich sponsorem i pomagania im w dokonywaniu zysków na swój koszt, również narazić komputer o ryzyko złośliwego oprogramowania. Większość reklam i linków, które widzisz są uszkodzone i dostarczają infekcje. Czasami jest jednym kliknięciem, wszystko to ma dla Ciebie dać uprawnienia do tych zakażeń, aby wprowadzić system. Czy chcesz, że? Nie zapomnij, że komputer jest już cierpienia i niską skuteczność ze względu na tego jednego adware. To pozostaje cały czas. Zawiesza się i ulega awarii. Zamrożenie przeglądarki jak również. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli przypadkowo instalowania więcej pasożytów. To nie będzie długo, zanim Twój komputer staje się bezużyteczny, ponieważ nie może pogodzić się z wszystkich przerw online i offline usterek. Nie wahaj się. Użyj nasz przewodnik usuwania poniżej, aby usunąć szkodnika i dostać twój pasienie się zakres działania wraca do normy.

Jak zrobił FileRepMetagen uda się wprowadzić dane swojego komputera? Często pobrać darmowe programy z sieci web? Jeśli tak, możesz zdecydować, dla niestandardowej lub podstawowe ustawienia w Kreatorze instalacji? Jeśli wybierzesz zazwyczaj podstawowe opcje, należy zmienić swoje nawyki. Nigdy nie wiesz, co jeszcze mogą być dołączone do oryginalnej aplikacji, który ma i z podstawowych opcji, wszystko zostanie zainstalowany automatycznie. Ustawienia niestandardowe pozwalają na stronie, Zobacz wszystkie programy dodatkowo dołączone i odznacz je przed zakończeniem instalacji. Zrobić, że następnym razem możesz zainstalować program. Trochę więcej czasu i uwagi można zaoszczędzić mnóstwo problemów w przyszłości.

FileRepMetagen Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć FileRepMetagen z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *