Wirus Usuń “Google Chrome Fatal Error” | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć “Google Chrome Fatal Error”. Ten przewodnik usuwania “Google Chrome Fatal Error” działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

“Google Chrome Fatal Error” jest fałszywy alarm, której wielu użytkowników może zobaczyć ostatnio na ich ekranie. To powiadomienie jest generowane przez potencjalnie niechcianych programów (PUP). Fałszywe narzędzie będzie próbował przekonać, że istnieje problem z kopia przeglądarki Google Chrome. Jest to obecnie najbardziej popularny klient przeglądania tam. Jeśli zostanie wyświetlony komunikat ostrzegawczy z tytułu wymienionych powyżej i zawartość, jak opisano poniżej, nie postępuj zgodnie z instrukcjami z niego. Jest to opracowanie oszustwo. PUP za te wyskakujące okienka jest formą szkodliwego oprogramowania. To będzie powodować problemy dla Ciebie i Twojego systemu operacyjnego (OS). Należy podjąć natychmiastowe działania przeciwko niej.

Jeśli zastanawiacie się, jak komputer zaraziłem się tym pasożytem, możemy dostarczyć wyjaśnienie. PUP za “Google Chrome Fatal Error” wiadomości wykorzystuje ciemnych wzorów, aby uzyskać wpis do komputerów. Najczęściej stosowaną techniką dystrybucji jest łączenie. Shady program zamki na plik wykonywalny kolejny kawałek oprogramowania, który działa jako klient pobierania. Host może być pirackich aplikacji programu, freeware lub shareware. PUP będzie oferowana dla instalacji jako bonus. Będzie to zaznaczone domyślnie, co oznacza, że przyjmuje wartość domyślna ustawienia będą automatycznie pozwalają na instalowane na twoim komputerze. Aby uniknąć, pozwalając malware w systemie, musisz przeczytać regulamin programy zamierzać wobec zrobić używać od.

Remove “Google Chrome Fatal Error”
“Google Chrome Fatal Error”

wirus spamowych są innego statku wspólne dla PUP za “Google Chrome Fatal Error” alerty. Ukrytego programu zostaną ukryte za załączony plik. Nadawca będzie opisać dołączony dokument jako wiadomość w pilnych sprawach. On zapyta, aby zapoznać się z dokumentacją od razu. Niezależnie od tego jak ważne wydaje się danej wiadomości e-mail, należy nie zakładać jest uzasadnione ze względu na brzmienie. Wręcz przeciwnie. Spamerzy często piszą serio liter lub nawet zaszokować. Należy dowód wiarygodności wiadomości, przed podjęciem jakichkolwiek działań. Wyszukiwanie kontaktów nadawcy, zwłaszcza konta e-mail. Która powinna odpowiadać kontakty encji, które on twierdzi, aby reprezentować. Innym sposobem w złowrogi programu jest poprzez drive-by download. Wprowadzając uszkodzone strony internetowej z zainfekowanym linku wystarczy, aby zarazić, więc należy być ostrożnym.

“Google Chrome Fatal Error” powiadomienie pojawia się w dwóch formatach. Pełny komunikat pojawia się jako stronę sieci web, który przypomina niebieski ekran śmierci (BSOD). Zawiera informacje techniczne, napisane w biały na niebieskim tle. Na końcu raportu ma błąd będzie numer gorącej linii dla pomocy technicznej. Podany numer jest 877-804-5390. Druga wiadomość jest uzupełniające. Wydaje się w małe, białe okno. Tylko zawartość, którą wymienia się w nim jest oświadczenie o błąd i gorąca linia. Oczywiście raport o błędach na stronie sieci web jest false. Ludzie, którzy powinni zapewnić pomocy technicznej nie są inżynierowie komputera. Są one agentów, którzy próbują sprzedawać narzędziem drogich zabezpieczeń. Nie należy wywoływać hot line zacząć. Opłatę za przejazd może być wysoka. Co więcej musimy ostrzec, że narzędzie oferowanych zabezpieczeń może być bezwartościowe lub nawet niebezpieczne. To może być wirus.

Celem ludzi za PUP jest do zarabiania pieniędzy od ludzi plecami. “Google Chrome Fatal Error” alerty są taktykę zastraszania, który próbuje wcisnąć użytkowników do podjęcia działania w celu obrony ich system przed potencjalnym niebezpieczeństwem. Czy oprogramowanie sprzedawane za pośrednictwem tego systemu jest całkowicie wiarygodne, kolejne pytanie. Istnieje jednak jeszcze jeden aspekt, który powinny być rozliczane. PUP ma możliwości śledzenia. Będzie to zbierają informacji o Tobie, gdy jest aktywny w systemie. Wejście, do którego można nagrywać obejmuje historię przeglądania, śledzenie plików cookie, naciśnięcia klawiszy, położenie geograficzne, kod pocztowy, konto e-mail, numer telefonu, dane demograficzne, nazwy użytkownika, hasła, finansowe poświadczenia i innych danych. Właściciele PUP mogą sprzedawać informacji, które uzyskali z przeglądarki internetowej, bez pytania o zgodę.

“Google Chrome Fatal Error” Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć “Google Chrome Fatal Error” z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *