Wirus Usuń “Hello My Victim” Email Bitcoin | Aktualizacja

Trojans

“Hello My ofiary” jest nową oszustwa e-mail, który krąży w Internecie i daje wielu użytkownikom na atak serca. Faktycznie to mistyfikacja e-mail jest nie do końca nowy. W rzeczywistości to tylko uaktualnienia teraz znanego oszustwa e-mail Bitcoin, który działa w ten sam sposób. Oszuści twierdzą, że już hacked komputera, podczas gdy byłeś odwiedzenie stron pornograficznych. I udało im się Ciebie szpiegować z powodu wirusa, startowali w urządzeniu. Zagrażają one również narazić dość wrażliwym materiału, od czasu, kiedy były podobno oglądanie filmów dla dorosłych.

W zamian za milczenie ty jesteś szantażowana. Hakerzy sprawiają, że jasne, że jeśli nie chcesz, to wideo, aby zobaczyć światło dzienne, musisz zapłacić je w Bitcoins. Suma waha się od $200 i $1000. Nie należy wierzyć pojedynczy wyraz, który jest napisany w wiadomości e-mail. Ta fałszywa wiadomość ma na celu przestraszyć was i sprawi, że skok na zbędne działania. Proponujemy, że przyjemny chłód i usunąć tę wiadomość, jak najszybciej po jej otrzymaniu. Następnie należy kontynuować skanowanie komputera dla pasożyta odpowiedzialnego za to scamware.

Już ustaliliśmy już, że e-mail “Hello My ofiary” to nic innego jak schemat do kradzieży pieniędzy. Niestety tylko usunięcie komunikatu nie będzie rozwiązać prawdziwym problemem. To jest początek, tak. Ale irytujące pasożyt scamware tylko zmieni jego taktyki i starają się wpaść w inny złośliwy pułapkę. Ale jak takie niebezpieczne oprogramowanie udało się wkraść na twoim komputerze, w pierwszej kolejności? Cóż to wszystko dzięki zaniedbania i naiwności.

Oszuści jak te za to scamware rozwijają się w dzięki nieuwagi użytkowników. Jeśli nie jesteś ostrożny wystarczający i nie zwrócić szczególną uwagę na to, co robisz online, będzie dla Ciebie łatwe do nieświadomie pozwolić wstrętny pasożyt na komputerze cyber. W większości przypadków dzieje się za pośrednictwem wiadomości spamowych, fałszywe aktualizacje, pliki torrent, zacienionych reklamy, itp. Często użytkownicy zainstalować dołączone oprogramowanie w trybie quick setup, a tym samym ryzyko nieautoryzowanych instalacji ukrytego złośliwego oprogramowania. Aby upewnić się, taki bonus programy lub aplikacje są widoczne, aby usunąć zaznaczenie, upewnij się, że zdecydować się na zaawansowanych Custom/ rodzaj instalacji.

“Hello My Victim” Email Bitcoin cele Scamware grać ze strachu, aby osiągnąć jego cel. Zamiast utraty siebie emocji powodzi umysłu, poświęć chwilę do rozważenia sytuacji. Nadawców nie zapewniają szczegółowe informacje. Jakie witryny sieci Web wykorzystują do zainfekowania komputera? Wszystko jest w tej wiadomości są zagrożenia. Puste groźby.

Kryptowaluta to ciekawy wybór. Prawdopodobnie dlatego, że jest nieuchwytny. Po wysłaniu zażądał suma, nie można otrzymać zwrot pieniędzy. Ale nie pozwól, aby wymagania oszustów straszyć. Usunąć tę wiadomość i sprawdź system komputera pod kątem złośliwego oprogramowania. Być mądrzejsi od tych oszustów i chronić komputer przed uszkodzeniem! Pozbyć się pasożyta odpowiedzialnego za oszustwo “Hello My ofiary” i przenieść się ze swoim życiem.

Usuwanie wirusów “Hello My Victim” Email Bitcoin

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa “Hello My Victim” Email Bitcoin z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *