Wirus Usuń Holbrooked.top (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Holbrooked.top

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Holbrooked.top. Holbrooked.top wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli zauważyłeś coś niezwykłego o przeglądarce jak obecność nowe dodatki, rozszerzenia lub paski narzędzi, które mają nie pamięta kiedykolwiek instalacji na pierwszym miejscu, może być w tarapatach. Takie zachowanie jest typowe dla przeglądarka porywacze somolotu. Również mają możliwość zmiany twój homepage i Szukaj silnika na własne i są całkiem dobre na powodzi ekranu z zawartością niepozadana reklama.

Holbrooked.top przekierowanie jest to wyraźny znak, że został porwany przeglądarki. Głównym celem tego szkodliwego oprogramowania jest do generowania rodzaju ogłoszeń, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Takie zadanie jest możliwe, ponieważ przejmującymi kontrolę nad przeglądarką można łatwo uzyskać przeglądania historii, zwyczajów i wyszukiwania zapytania, jak również monitorować aktywność bieżącej sieci web.

Przeglądarka porywacze somolotu mogą być rozpowszechniane na wiele sposobów. Często takie złośliwe oprogramowanie jest w stanie infiltracji systemu komputera za pośrednictwem spamu e-mail, załączników e-mail i plików wykonywalnych, fałszywe aktualizacje, Darmowe pakiety oprogramowania, pliki torrent, itp. Co użytkownicy mogą zrobić w celu uniknięcia potencjalnych infekcji złośliwym oprogramowaniem jest zaktualizować ich oprogramowanie od źródeł wiarygodnych i licencjonowanych i nie tylko ślepo ufać podejrzane pop-up, który wzywa ich do kliknięcia łącza w celu uruchomienia procesu aktualizacji.

Remove Holbrooked.top
The Holbrooked.top Virus

Również to zawsze najlepiej wybrać niestandardowe lub zaawansowane typu instalacji, tak aby mieć pełną kontrolę nad którym programy i aplikacje z pakietu wspomniane wcześniej będą rzeczywiście zainstalowane na twoim komputerze. Jest wszystko, co musisz zrobić, po prostu usuń zaznaczenie podejrzanie wyglądających oprogramowanie, które możesz uznać za zbędne lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności.

Holbrooked.top porywacza będzie powódź ekranu ze wszystkimi typami reklam, wyskakujących okienek, ekskluzywne oferty, specjalne kupony i promocje, fake żądań aktualizacji, miga wiadomości, itp., które mogą przekierowywać do wątpliwych i nawet niebezpiecznych stron internetowych stron trzecich.

Być może jedno kliknięcie od otwarcia tylne drzwi dla hakerów, które nic nie mają, ale ukraść dane osobowe dane takie jak hasła, adresy IP, kont bankowych, numery kart kredytowych, itp i następnie dzielić się tymi informacjami z innymi ludźmi dla zysku. Jeśli nie chcesz, aby to się do Ciebie, zalecamy postępowanie z usunięciem tego porywacza przeglądarki jak najszybciej.

Usuwanie wirusów Holbrooked.top

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Holbrooked.top wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *