Wirus Usuń “I Write You Inasmuch” Bitcoin Email | Aktualizacja

Trojans

Otrzymałeś e-mail “Piszę do Ciebie ponieważ”? Uspokój się. Istnieje potrzeba dla niepotrzebnej paniki. Ten komunikat jest tylko hoax, zaprojektowany, aby straszyć. Powodem, dla którego ty dostał ten e-mail jest to gdzieś na komputerze czai paskudny scamware. Pasożyty takie jak ten ma na celu skłonienie użytkownika do płacenia kwoty pieniężnej w formie Bitcoin, w zamian za utrzymanie prywatności nienaruszone.

Nadawcy tej wiadomości e-mail również twierdzą, że komputer został zainfekowany przez wirus typu koń trojański, i w wyniku tego zakażenia, byli w stanie Ciebie szpiegować. Stanowią zagrożenie dla rozpowszechniania danych, które mają na Ciebie, szczególnie żenujący film, który udało im się wykraść za pośrednictwem kamery internetowej. Nie zwracają uwagi na ich zagrożenia! Co trzeba zrobić, to zachować spokój, usunąć ta fałszywa wiadomość e-mail i przeskanować komputer w poszukiwaniu scamware za nim.

W większości przypadków użytkownicy nieświadomie zainfekować ich komputerów z tego pasożyta poprzez spam, oprogramowanie tobo³y lub zainfekowane łącza. Dobrą wiadomością jest to, że cant hack komputera bezpośrednio. Co oznacza, że jedynym sposobem na to, aby uzyskać dostęp, tak, jakby sam, pozwolisz, to do inwazji. To zajmie chwilę nieuwagi lub zaniedbania, za wstrętny pasożyt wkraść na twoim komputerze.

Często oprogramowanie, które pobierasz z Internetu zawierają ukryte treści, które będą niewidoczne, należy zdecydować się na tryb szybkiej instalacji. Dlatego radzimy aby wybrać zaawansowane lub niestandardowy rodzaj instalacji, aby zapobiec potencjalnej infekcji cyber.

Oszustwa e-mail “Piszę do Ciebie ponieważ” opiera się na naiwności aby odnieść sukces. Nie ufaj słowo w tej wiadomości. Oszuści zrobi wszystko, żebyś dla ich kłamstwa. Ten e-mail nie zawiera wiele szczegółów. Nie wspomina: imię i nazwisko, lub strony, odwiedzone, że rzekomo został zainfekowany na. Takie hakerzy używają różnych sztuczek byś im wierzyć. Bądź mądrzejszy od nich! Nie dopuście zwabić Cię w sieć kłamstw i fałszywych obietnic.

Naszych porad i usunąć tę wiadomość, jak najszybciej po jej otrzymaniu. Następnie należy przeskanować komputer do wykrywania prawdziwym problemem. Nie zwlekaj, podejmowanie działań przeciwko tej scamware niebezpieczne! To może zmienić taktykę i próbować nakłonić użytkownika do instalacji oprogramowania wątpliwe lub nawet narażając informacje osobiste i finansowe. Oszczędzić sobie przyszłych kłopotów i upewnij się, że Twoje dane są bezpieczne z rąk hakerów, z usunięciem tego pasożyta irytujące!

“I Write You Inasmuch” Bitcoin Email Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć “I Write You Inasmuch” Bitcoin Email z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *