Wirus Usuń JZip | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa JZip. To JZip wirusa usuwania Przewodnik działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

JZip jest darmowym narzędziem, które jest promowana jako użyteczne i niezawodny silnik, który działa z różnych formatów plików. W rzeczywistości to jest złośliwe oprogramowanie, które chce włączyć przeglądarkę do narzędzia do wyświetlania reklam. Malware naukowców klasyfikowanie tego narzędzia jako PUP (potencjalnie niepożądany Program). Ale nie daj się zwieść nazwie. Nie ma nic potencjalnych o tym. To jest więcej niż zdolne obracając normalnego przeglądania w piekielne doświadczenia.

PUP zaleją ekranu z wszelkiego rodzaju reklam. Czy to wyskakujące okienka, w tekście, banery, miga komunikaty o alertach, każdej strony odwiedzasz zostanie pokryta z reklam. Nawet film, który można oglądać online zostanie przerwane przez reklamy. Istnieje nie ma ucieczki od nich. Chyba, że zdecydujesz się zrobić coś na temat tego paskudnego szkodliwego oprogramowania i kontynuować jego natychmiastowego usunięcia.

JZip PUP nie hack jego sposób na twoim komputerze. Potrzebuje Twojej zgody, aby to zrobić. Użyje sztuczki i zdecydowanie będzie polegać na naiwności i nieostrożność wkraść na twoim komputerze. Najbardziej typowe miejsca, które czai się takiego pasożyta są spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pakiety oprogramowania, zainfekowane łącza i pop-upy, fałszywe narzędzie reklamy, fałszywe aktualizacji wniosków, itp. Gdy oprogramowanie zostało pobrane z Internetu, kolejnym krokiem, jaki należy podjąć jest decydując się na Custom/ proces instalacji zaawansowanej. To pozwoli Ci wyświetlić pełną zawartość to co pobrałeś, patrzcie się na wszelkie ukryte oprogramowanie.

Jeśli zauważysz, że żadnych dodatkowych programów i aplikacji, to najlepiej odznaczyć je, ponieważ są one prawdopodobnie złośliwego oprogramowania w przebraniu. Również nie bądź zbyt szybkie, aby zaufać losowych wyskakujących okienek, które promować wątpliwe utilities lub zaktualizować łącza. Jeśli zachodzi konieczność aktualizacji lub pobrać oprogramowanie, zawsze polegać na oficjalnej i licencjonowanych źródłach.

Czym dokładnie jest celem reklamy? Aby utworzyć dochód za pośrednictwem metody pay-per-click dla hakerów i witryn, które promuje. Co więcej może prowadzić do wątpliwych źródeł pokazano reklam i wyskakujących okienek. Nie zdziw się, jeśli dostanie przekierowany do podejrzanych witryn internetowych. Nie jest rzadkością w przypadku takich treści reklamy przekierować do zainfekowanego miejsca. W ten sposób cyberprzestępcy można użyć tylne drzwi i uruchomić paskudne infekcje na twoim komputerze. Dlatego nie zaleca się klikając na wszelkie reklamy, które są wyświetlane.

Prawda, nie każda reklama zostanie zainfekowany, ale nie ma żadnego sposobu dowiedzenia się, które reklamy są legalne a które nie. Zawsze pomyśl dwa razy, zanim klikniesz na wszystko, co można zobaczyć w Internecie. Jeśli reklama lub pop-up wydaje się zbyt piękne mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie jest. Nie wpaść w pułapkę zastawioną przez przestępców. Zrobią wszystko, aby dostać w swoje ręce na Twoich danych osobowych. Aby upewnić się, że Twoje prywatne dane pozostają prywatne, sugerujemy dostawanie uwalniać od ten szczeniak jak najszybciej, jak to stanowi zagrożenie dla Twojego bezpieczeństwa.

Usuwanie wirusów JZip

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa JZip z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *