Wirus Usuń Kolnewsupdate.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Kolnewsupdate.info

Kolnewsupdate.info Strona internetowa jest konsekwencją szkodliwego działania na komputerze. Jeśli strony prowadzi wyświetlane w przeglądarce, oznacza to, że paskudny pasożyta z kategorii adware najechał urządzenia. Gdy tego szkodnika wywołania przeglądarki jego domu, zaczyna się prawdziwe kłopoty.

Adware jest zdolny do zmiany ustawienia sieci web. To również zainstalować shady aplikacje, rozszerzenia i paski narzędzi, bez Twojej zgody. Ale to nie wszystko. Najgorszym powoduje zakażenie adware, ogromną ilość reklam, które będą generować. Aby upewnić się, że zapewni zawartość, która będzie bardziej skłonni do klikania, pasożyt będzie monitorowanie aktywności w Internecie i zbierania danych sieci web, takich jak przeglądanie historii i wyszukiwania. Z tej informacji będzie w stanie dostarczyć reklamy, które z pewnością przyciągnie twoją uwagę.

Adware jest zaprogramowany do tworzenia dochodów za pomocą metody pay-per-click. Tak za każde kliknięcie możesz zrobić na promowane treści, pasożyt będzie zarabiać. Więcej reklam są wyświetlane, większe szanse generowania dochodu. Coś z adware jest, że troszczy się jedynie o liczbę stron sponsorowanych, pokaże. Nie zweryfikuje ich, więc najlepiej jest, jeśli można sterować Wyczyść o takich ogłoszeń, ponieważ jest szansa, może przekierowane do niebezpiecznych źródła, stara się uszkodzić komputer.

Dobrą wiadomością jest to, że adware nie może uzyskać dostępu do komputera, chyba że dasz sobie. Co oznacza, że nie można włamać jego sposób na twoim komputerze. Potrzebuje Twojej zgody, aby zaatakować. Często użytkownicy nieświadomie zainstalować złośliwe oprogramowanie na ich komputerach. Dzieje się tak, gdy pędzą do instalacji, nie zwracając uwagi do warunków i trybu proces, który wybierają.

Remove Kolnewsupdate.info
The Kolnewsupdate.info Virus

Jeśli było żadnych ukrytych programów lub aplikacji, i została wybrana opcja niepozostawiania dla Szybka instalacja, oznacza to, że takie dodatkowe oprogramowanie zostanie automatycznie zainstalowana, nawet jeśli nie są odpowiednio ujawnione do Ciebie. Aby upewnić się, że żadne Instalacje opcjonalne są ukryte od Ciebie, należy wybrać tryb zaawansowany lub niestandardowe kreatora instalacji. Usuń zaznaczenie opcji dodatkowej zawartości, które można zobaczyć, jak najbardziej prawdopodobne jest malware w przebraniu. Inne sposoby adware wkraść na urządzeniu są poprzez spam poczta elektroniczna, fałszywe aktualizacje, pliki torrent i zacienionym linki.

Adware może poważnie uszkodzić przeglądarki. Dzięki ciężkich reklamy, które są generowane w przeglądarce każdego dnia zaczniesz przeżywa tyle, powolne prędkości Internetu, a także aplikacji częste awarie. Jeśli bezczynnie i nie działać przeciwko tym niebezpiecznego pasożyta, całkowicie zniszczy przeglądarki sieci web i będziesz miał jeden ale sobie to wina. Dłuższe opóźnienie, gorzej się Twojej sytuacji.

Liczba reklam będzie w dalszym ciągu rośnie każdego dnia, i masz zamiar się bardziej agresywny. Zabezpieczenia i prywatność online na pewno zostanie naruszona, jeśli możesz przedłużyć pobytu tego złośliwego oprogramowania. Jedynym sposobem można ponownie odzyskać kontrolę nad przeglądarki i ochrony danych osobowych i finansowych przed dostaniem się w ręce hakerów jest usunąć ten cyber uciążliwości, jak najszybciej wykryć jego obecności na komputerze.

Kolnewsupdate.info Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Kolnewsupdate.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *