Wirus Usuń LearnTheLyrics | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa LearnTheLyrics. To LearnTheLyrics wirusa usuwania Przewodnik działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

LearnTheLyrics to aplikacja, opracowany przez Mindspark Interactive firmy, który jest klasyfikowany jako PUP (potencjalnie niepożądany Program). To znak, że to złośliwe oprogramowanie najechał urządzenie jest zmodyfikowanej przeglądarki. Pasożyt ten zastępuje Strona, nową kartę strony i Dostawca wyszukiwania nawet, na stronie LearnTheLyrics .com. Nie jest rzadkością, aby zauważyć nowe paski narzędzi lub rozszerzenia, które nie dostać zgodę na instalację.

LearnTheLyrics jest odpowiedzialny za dużą liczbę ukierunkowanych reklam, które widzisz na ekranie. Takie reklamy sprawi, że przeglądanie stron piekło. Pasożyt zatrzyma się przed niczym, aby zwabić Cię do jego sieci. Nawet strony, który wcześniej nie wyświetlać żadnych reklam, teraz zostanie pokryta z promocji w postaci banerów, w tekście reklamy, wyskakujące okienka lub miga wiadomości zawierające alerty. Ale bądź ostrożny! Większość sponsorowane linki prowadzące do niezweryfikowanych stron, które mogą próbować otworzyć backdoory dla hakerów.

Jak już wspomnieliśmy, ta aplikacja posiada oficjalnej stronie internetowej i mogą być swobodnie pobrać z różnych sklepów z aplikacjami. Jednak można również poskarżyć na urządzeniu niezauważone przez pakiety wolnego oprogramowania. Często powodem tego jest to, że użytkownik sprawia, że błąd decydując się na szybki montaż, mające na celu oszczędność czasu. Oczywiście mogłoby się wydawać, najprostszym sposobem, aby zainstalować oprogramowanie na urządzeniu, ale to będzie również udzielić uprawnienia dla ukrytych treści zainstalować wzdłuż regularnych programów, bez wiedzy użytkownika. Co możemy powiedzieć, że zamiast tego jest typ Custom/ Zaawansowane instalacji, gdy dostępne. W ten sposób żadnego dodatkowego oprogramowania, który został ukryty przed możesz teraz będą widoczne. Następnie, wszystko jest w lewo do zrobienia jest usunąć zaznaczenie tej zawartości i dokończyć instalację.

LearnTheLyrics narzędzie nie ma miejsca na komputerze. Po wykryciu musisz usunąć go natychmiast, więc nie dostać szansę, aby ukraść Twoje dane osobowe i finansowe, lub poważnie uszkodzić przeglądarki sieci web. Pasożyt ten może być bardzo destrukcyjne, powodując przeglądarki crash i zamrozić. Połączenie z Internetem będzie uzyskać wpływ, co prowadzi do jego powolne prędkości. Im dłużej pozwolić tego szkodnika na pobyt na Twój komputer, gorzej będzie jej efekt. Tylko wyjście z tego bałaganu jest usuwanie ten cholerny PUP LearnTheLyrics. Jeśli nie wiesz jak pozbyć się złośliwego oprogramowania siebie, podajemy szczegółowe instrukcje poniżej.

Usuwanie wirusów LearnTheLyrics

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa LearnTheLyrics z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *