Wirus Usuń Logic Cramble (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Logic Cramble. Logic Cramble wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Logic Cramble jest przykładem szkodliwego programu, która należy do kategorii adware. To jest reklamowane s przydatne narzędzie, aby mieć na twoim komputerze, że obietnice pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty i sprzedaży w Internecie. W rzeczywistości robi nic w tym rodzaju. To będą bombardować ekran z licznych reklam i wyskakujących okienek w firmie ekskluzywne oferty, oferty specjalne, kupony, miga wiadomości, aktualizacja fałszywych wniosków, itp

reklamy często będzie przekierowywać do podejrzanych, a nawet niebezpieczne strony trzeciej strony internetowe, które może wyrządzić szkody na komputerze ofiary. Ten rzecz jest, ten adware Logic Cramble jest w stanie monitorować historię sieci web surfing zwyczaje i zapytań, w celu generowania reklam do odbiorców treści, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Głównym naszym celem jest stworzyć dochodów PPC (Pay-Per-Click).

Często adware dostaje dystrybuowane za pośrednictwem Darmowe paczki z oprogramowaniem, jak również fałszywe aktualizacje, wątpliwe link i reklam i spamu. Jeśli szukasz sposobu uniknięcia zakażenia przyszłych adware, należy zwrócić szczególną uwagę na Twoją aktywność w sieci. To ważne uzyskać aktualizacje oprogramowania tylko do źródeł wiarygodnych i licencjonowanych. Nie tylko ślepo zaufania losowe pop-up, który podejrzanie wzywa do kliknij przycisk, aby zaktualizować określonego programu lub aplikacji.

Zalecamy naszym czytelnikom, aby wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji procesu podczas pobierania zawartości z Internetu. W ten sposób użytkownik będzie mógł mieć pełną kontrolę nad tym, jakie oprogramowanie jest dozwolony dostęp do systemu komputerowego. Jeśli widzisz, że dowolny program lub aplikacja, która wydaje się podejrzane lub nawet nigdy nie chciał pobrać po pierwsze, można Usuń zaznaczenie go, więc nie dostać zainstalowane na komputerze.

To ważne pamiętać, że adware jest nie prawdziwy wirus. To jest ponieważ infekuje przeglądarki tylko, nie całego komputera systemu. Jednak to nie znaczy, że to nieszkodliwe. W rzeczywistości może to spowodować jakieś poważne problemy, jeśli pozwolisz na to do własnych urządzeń zbyt długo. Który ma dlatego jest bardzo ważne, aby usunąć ten złośliwy pasożyt jako szybko jak wykryć jego obecności na komputerze wirtualnym. Bo Logic Cramble adware będzie generować ogromne ilości reklam, to w pewnym momencie przeglądarki dostanie tak przeciążony z nimi i nie będzie w stanie działać poprawnie. Użytkownicy mogą wystąpić problemy robi coś w Internecie.

W rzeczywistości zmniejszy prędkość Internetu i tak będzie ogólną wydajność przeglądarki. Jest również możliwe dla tego złośliwego oprogramowania aby wykorzystać dane osobowe, takie jak, ale nie ograniczając się do haseł, identyfikator logowania, informacje o koncie, numery kart kredytowych, IP adresów, hakerzy itp wartość takich informacji i często go udostępnić innym osobom trzecim dla zysku. Jeśli chcesz powrócić do normalnego i wolne od reklam przeglądania, gdzie bezpieczeństwo nie jest zagrożone, zalecamy, że stosujesz nasze instrukcje poniżej na temat pomyślnie usunąć ten przykry adware z komputera.

Usuwanie wirusów Logic Cramble

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Logic Cramble wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *