Wirus Usuń MacKeeper | Aktualizacja

PUP
Remove MacKeeper

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa MacKeeper. To MacKeeper wirusa usuwania Przewodnik działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

MacKeeper jest to program, zgodny z urządzeniami Apple Mac. Narzędzie jest używane głównie do czyszczenia i optymalizacji komputera Mac pamięci. Oferuje on również usługi konserwacji zabezpieczeń. Aplikacja jest dość drogie. Usługi mogą być nabyte jedynie na zasadzie subskrypcji. Istnieje plan miesiąc do miesiąca i rozszerzone plany prepaid okresy 6, 12, 18 i 24 miesięcy. Krótkim okresie plan koszty $14.95 USD, podczas gdy długie plan jest za opłatą $4.95 USD miesięcznie. Istnieje wersja próbna narzędzia dostępne, dzięki czemu można przetestować swoje usługi i zdecydować, czy są Państwo zainteresowani w ich zdobycie.

Po wykonaniu naszych własnych badań na MacKeeper, doszliśmy do wniosku, że program nie jest mądrą inwestycję. Powodem tego wniosku jest, że oprogramowanie obejmuje zagrożenia bezpieczeństwa. MacKeeper jest z reklam. Oznacza to, że jego twórcy get paid do wygenerowany wyskakujących reklam, propagowanie treści różnych stron internetowych. Narzędzie nie gwarantuje wiarygodność stron osób trzecich, chociaż jej usługi obejmują konserwacji zabezpieczeń. MacKeeper reklamy można wylądować Państwu na uszkodzonych stron internetowych i dostać twój system zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. W związku z tym narzędzie jest klasyfikowane jako potencjalnie niechcianych programów (PUP).

Wersja próbna MacKeeper można pobrać z oficjalnej strony, mackeeper .com, w formacie dmg. Użytkownicy mogą uzyskiwać miesięczne usługi za odpowiednią cenę. Jednak Oficjalna strona programu nie jest jedynym źródłem dla niego. Narzędzie często rozprzestrzenia się za pomocą podstępnych metod, takich jak pakietów oprogramowania, wiadomości e-mail spam, uszkodzone strony internetowe i złamane linki. Pakiet zawiera jeden lub więcej dodatkowych narzędzie oprócz programu głównego. Dodatkowe oprogramowanie jest opcjonalnie. Jednak jest zaznaczone domyślnie. Musisz znaleźć, gdzie dodatkowy program jest wymieniony i usuń zaznaczenie z pola obok niego. Zignorowanie tego wyniosą, dzięki czemu może być instalowany w systemie.

Remove MacKeeper
The MacKeeper Virus

Spam e-mail można przenieść program jak MacKeeper, załączonego dokumentu w przebraniu. Fałszywe wiadomości powiedzieć, że plik jest przychodem dla list lub pakiet dostawy, rachunek lub coś innego. Aby sprawdzić, czy e-mail jest prawdziwy, wyszukać nazwę nadawcy i kontakty. Za pomocą stron uszkodzone i złamany linki jest techniką bezpośredniej dystrybucji, znany jako dysku przy instalacji. Dostęp do nich jest wystarczające, aby Cię zainfekowany. Dlatego zaleca się, aby być selektywne, odwiedzanych witryn sieci Web i łącza, które obserwujesz. Jeśli masz wątpliwości co do pewnej stronie, poszukaj informacji na ten temat.

MacKeeper reklamy są bardzo uciążliwe. Pojawiają się one w wielkich ilościach. Program nie zapewnia ustawienia, które pozwalają użytkownikom na kontrolę przepływu ad. Będziesz mieć do czynienia z MacKeeper reklamy na codzień. Oprócz bycia drażniąco, spowolnią one wydajności Twojego systemu. Jest to konsekwencją PUP przy użyciu procesora systemu do ich produkcji. Powolny rachmistrz świadczenie nie jest największym problemem, choć. Najpoważniejszy problem jest zagrożenie bezpieczeństwa. Aplikacja używa reklam do podniesienia dochodów. Za każdym razem, gdy użytkownik kliknie na danej reklamy, Deweloperzy narzędzie otrzymywać pewnych jednostką płatności. Ponieważ liczba kliknięć określa, że całkowity dochód dla posiadaczy programu, są ich głównym problemem.

MacKeeper reklamy promowanie treści szeroki wybór stron internetowych, z których żadna nie przeszły kontroli bezpieczeństwa. Podmiot za MacKeeper oprogramowania jest firma o nazwie Kromtech Alliance Corp. Opiera się w Kolonii, w Niemczech, ale również posiada biura w Nowym Orleanie i Road Town, Tortola, Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Firma ma opracowane umowę licencyjną użytkownika końcowego (EULA), która pozwala jej być zwolniony z odpowiedzialności za wirtualne bezpieczeństwo użytkowników. Dotyczy to nie tylko dla kontaktu wirusa przez MacKeeper reklamy, ale również za to, że dane zebrane na Ciebie. Zebrane informacje mogą być sprzedawane do niejawnych stronom trzecim bez zgody użytkownika.

PUP należy odinstalować, jak tylko zaczniesz widzieć MacKeeper reklamy na ekranie. Mamy przewidziane Przewodnik usuwania poniżej, aby pomóc Ci pozbyć się niepożądanego oprogramowania systemu. Po usunięciu tajne narzędzie, należy przeskanować komputer przy użyciu programu antywirusowego. Pozwoli to sprawdzić, jeśli PUP udało się wpuścić wszelkie wątpliwe oprogramowania lub dokonać wpisów do rejestrów systemu.

Usuwanie wirusów MacKeeper

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa MacKeeper z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *