Wirus Usuń Maps and Directions (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Maps and Directions

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Maps and Directions. Maps and Directions wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Maps and Directions nie jest pomocne w aplikacji. To sprawia, że wielkie obietnice, ale udaje się na każdej z nich. Ten program jest reklamowany jako pomocne narzędzie, które oferuje pomoc w nawigacji. Twierdzi on, że pokazuje najlepsze, najbezpieczniejsze i najszybszej trasy do żądanego miejsca docelowego. W rzeczywistości choć nie wywiązać się z któregokolwiek z tych obiecał. Maps and Directions jest rzeczywiście porywacza przeglądarki i nigdy nie miało być korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób.

Program został stworzony przez oszustów i nic stworzone przez oszustów jest bezpieczna i użyteczna. Nie oszukuj się, myślę, że Maps and Directions będzie w pomocy. To nie będzie. Jeśli trzymasz go, jedyne co otrzymasz jest kłopot. Zrób sobie przysługę i wyciąć jak najkrótszy pobyt szkodników. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go na miejscu. Im dłużej pozostaje, więcej problemów, które możesz napotkać. Act! Opóźnienia prowadzić do żalu.

Raz Maps and Directions wszedł, kłopoty zaczynają się leje. Twój pasienie się przeżycie staje się bałagan. Paskudny porywacza rozpoczyna wprowadzanie różnych zmian w ustawieniach za plecami. Nawet zamienia twój homepage i Szukaj silnika bez nawet informujące o przełącznik. Twoja opinia jest już istotne, ponieważ nie jesteś już w bezpłatnie. Porywacz jest i robi, co chce. To przekierowuje do podejrzanych stron cały czas. Powódź ekranu z denerwujących reklam.

Remove Maps and Directions
The Maps and Directions Virus

Twojej przeglądarki uruchomić, problemy z prawidłowe wyświetlanie treści. Urządzenie rozpoczyna się niską skuteczność, nawet w trybie offline. Aplikacje trwać wiecznie, aby załadować. System zawiesza się i zawiesza się od czasu do czasu. Ono nawet ponownie obuwaæ, który, z kolei, prowadzi do utraty danych. Jednak te są nie tylko problemy. Jak działa drażniąco, ponieważ są one, jest coś gorszego happing w cieniu.

Porywacz jest szpiegostwo na Ciebie. Każdy Twój ruch online monitoruje i rejestruje wszystkie poufne dane, które można znaleźć. Następnie, gdy uzna, że zebrał tyle, wysyła on wszystkich do cyberprzestępców, kto je opublikował. Te z nieznajomymi z porządki zdobyć swoje prywatne dane i je wykorzystują na co im się podoba. Jedno jest pewne, choć. Bez względu na to, co go używają będą one cierpią.

Nie pozwól, to się stało, ale znaleźć i usunąć porywacza, zanim będzie za późno. Zakażenie używa co sekundę na pokładzie może powodować problemy. Nie toleruje. Nie siedzieć bezczynnie, podczas gdy on sieje spustoszenie na swoim własnym komputerze. Wziąć sprawy w swoje ręce i usunąć szkodnika, zanim udaje mu się spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Aby to zrobić ręcznie, wykonaj nasze szczegółowe instrukcje na końcu tego artykułu i pozbyć się szkodników. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej. Nie wahaj się. Twoją sytuację pogarsza się przez minutę!

Jak get Maps and Directions? Niestety były one pozwolić porywacza na pokładzie. Nie można wprowadzić bez Twojej zgody i, oczywiście, Ci dał. Nie jest zbyt surowy dla siebie, choć. Pasożyt nie otwarcie poprosić o pozwolenie. To opiera się na podawanie wskazówek metody i, co najważniejsze, pośpiech, rozproszenia i nieostrożność. Znajduje się on na Twojej twarzy, a jeśli nie jesteś ostrożny wystarczający, możesz wpaść w pułapkę. Zmień swoje nawyki.

Być bardziej czujni. Zawsze pomyśl dwa razy, zanim klikniesz na coś podejrzanego (e-mail, ad, link, Strona, torrent, aktualizacja, itp.) Infekcje modlić się za swoje zaniedbania. Bez niego żadna metoda nie jest wystarczająco dobre, do pracy. Nie podawać. Nie należy się łatwym celem. Nie na odwrót. Być ostrożnym i ochrony komputera.

Usuwanie wirusów Maps and Directions

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć Maps and Directions wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *