Wirus Usuń Meganotify (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Meganotify

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Meganotify. Meganotify wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Meganotify należy do rodziny wirusa porywacza przeglądarki. Dotyczy to wszystkich typów przeglądarek, takich jak Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer i Microsoft Edge. Gdy został porwany przeglądarki, możesz rozpocząć zauważyć jakieś dziwne działania jak nieautoryzowanych instalacji rozszerzeń, dodatki lub paski narzędzi i nagła zmiana w ustawieniach. Strona główna i strony nowych kart zostanie zastąpiony przez Meganotify .com przekierowanie.

To samo dzieje się z dostawcy wyszukiwania. Co więcej Ten porywacz przeglądarka jest odpowiedzialny za nagłe bombardowanie
z natrętnych reklam, wyskakujących okienek, żądań fałszywe aktualizacji, ekskluzywne oferty, oferty specjalne, kupony, miga wiadomości i więcej, które może przekierowanie do podejrzanych, a nawet potencjalnie niebezpiecznych stron internetowych stron trzecich. Głównym celem tego typu malware jest do generowania dochodów PPC (Pay-Per-Click).

Przeglądarka porywacze somolotu można dostać rozproszone na wiele sposobów. Często użytkownicy nieświadomie zainfekować komputer to złośliwe oprogramowanie. Niektóre z najbardziej powszechnych sposobów dystrybucji jest przez spam wiadomości e-mail i załączniki, fałszywe aktualizacje, pakiety wolnego oprogramowania, wątpliwych linki, pop-upy i reklamy, podejrzanych przekierowuje, plików torrent i wiele innych. Co użytkownik może robić w celu uniknięcia infekcjami porywacza przeglądarki w przyszłości jest, aby upewnić się, że dostają ich aktualizacje oprogramowania tylko ze źródeł oficjalnych i licencjonowane.

Remove Meganotify
The Meganotify Virus

Pobieranie programów z podejrzanych stron internetowych nie jest zalecane, ale jeśli zdarzy ci się zrobić, radzimy, aby zawsze zdecydować się na zaawansowanych Custom/ rodzaj instalacji, aby mieć kontrolę nad tym, co jest rzeczywiście zainstalowane na komputerze. W ten sposób możesz łatwo wyłączyć wszelkie niepożądane oprogramowanie, które nigdy nie przeznaczonych do pobrania w pierwszej kolejności.

Wiele osób decyduje się podważyć ten rodzaj złośliwego oprogramowania, uznając ją za nie są niebezpieczne. Oczywiście co faktycznie robią to powódź ekranu z treści natrętne reklamy, ale to nie znaczy, nie ma żadnych potencjalnych zagrożeń czających się za tych wątpliwych przekierowania. Klikając na nich, można łatwo otworzyć backdoory do innych jeszcze bardziej niebezpiecznych wirusów, nawet nie wiedząc. Z powodu porywacze możliwość uzyskania historii przeglądania i nawyków to jest bardzo trudne, aby nie kliknąć na żadnego z wygenerowanym reklamy, ponieważ mogłyby być przeznaczony specjalnie do być tak pociągający dla użytkownika, jak to możliwe, zgodnie z już otrzymany dane nawigacyjne.

Przeglądarka porywacze somolotu można również uzyskać dostęp do informacji osobistych, takich jak hasła, kont bankowych, numery kart kredytowych, adresy IP itd i udostępniać go osobom trzecim. Jeśli nie chcesz, aby Twoje prywatne dane, aby uzyskać naruszone, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej i usunąć porywacza przeglądarki z komputera jak najszybciej.

Usuwanie wirusów Meganotify

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Meganotify z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *