Wirus Usuń My Inbox Helper (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Rozszerzenie przeglądarki My Inbox Helper obiecuje pomóc Ci w zarządzaniu kont e-mail. W rzeczywistości jest fałszywe aplikacji z kategorii porywacza przeglądarki, która przynosi tylko kłopoty dla jego ofiar. Po zainstalowaniu pobiera pasożyta, rozpocznie się generowanie wielu natrętne reklamy, w których liczba będzie rosnąć każdego dnia. Wiadomo, że takie treści sponsorowanych często promowane ekskluzywne oferty, oferty specjalne, rabaty osobiste, itp

reklamy pojawią się na ekranie w wielu formach – wyskakujące okienka, w tekście, banery i nawet miga wiadomości zawierające alerty. Przejmującymi kontrolę nad przeglądarką może przejąć pełną kontrolę nad przeglądarki. Szkodnik ten można łatwo zastąpić strony głównej, strony nowych kart i nawet preferowanej wyszukiwarki niestandardowej witryny sieci Web. Od momentu irytujące szkodników wywołania przeglądarki jego ‘domu’ będzie zmienić ustawienia, które uzna za stosowne, aby upewnić się, że wykonuje swoją misję bez przerwy.

Najczęściej oznacza się przeglądarki zainfekowany przez porywacza przeglądarki jest spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pliki uszkodzone torrent, zainfekowane łącza, żądań fałszywe aktualizacji, jak również wolnego oprogramowania wiązki. Tym szczególnym porywacza My Inbox Helper można dostać zainstalowany bezpośrednio ze sklepu aplikacji przeglądarki. Aby upewnić się, że żadne złośliwe oprogramowanie wkrada się na Ciebie i pobiera zainstalowany wraz z innym oprogramowaniem, musisz przyzwyczajaj decydując się na Custom/ Instalacja zaawansowana.

Pasożyty takie jak porywacze polegać na swoje zaniedbania i będą ukryte w pakietach oprogramowania. Po wybraniu trybu szybkiego w Kreatorze instalacji, takiego pasożyta zostanie automatycznie zainstalowana w urządzeniu bez Twojej wiedzy. Jeśli naszych porad, wszelkie Instalacje opcjonalne staną się widoczne dla Ciebie. Upewnij się usunąć zaznaczenie żadnego dodatkowego oprogramowania, zanim zakończeniu instalacji programu, żądany.

Nie tylko pasożyt ma dostęp do ustawień przeglądarki, ale można łatwo uzyskać informacji prywatnych, takich jak, ale nie ograniczając się do wyników wyszukiwania i przeglądania historii. Dzięki tym danych porywacz będzie mógł utworzyć specjalnie ukierunkowanych treści, które będą przyciągać użytkowników i dlatego jest bardziej prawdopodobne kliknąć na. Pasożyt jest tworzony do generowania dochodów dla jego twórców, a także dla stron sponsorowanych, poprzez metody pay-per-click.

Aby zwiększyć swoje szanse na sukces, to złośliwe oprogramowanie będzie upewnij się zwiększyć liczbę ogłoszeń każdego dnia. Powiedział, że jest to dba tylko o ilości treści, które będą wyświetlane. Pasożyt nie jest zaprogramowany do sprawdzić je. Co oznacza, może przekierowane do podejrzanych, a nawet niebezpieczne witryny stron trzecich jeśli klikniesz na takie shady ad. Jedynym sposobem, aby odzyskać kontrolę nad przeglądarki i wrócić do bezpieczne i prywatne obecność w Internecie jest usunąć ten przykry porywacza przeglądarki z komputera, zanim będzie za późno.

My Inbox Helper Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć My Inbox Helper z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć My Inbox Helper z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *