Wirus Usuń MyPoints Score (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć MyPoints Score. Ten przewodnik usuwania MyPoints Score działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

MyPoints Score jest to program na zakupy online. To zapewnia różnego rodzaju zakupy oferty i kupony. Dodatkowo witryny sieci Web narzędzia daje opcję Zarejestruj się i szansę na zdobycie nagrody. Zajmuje się także niektóre tematy rozrywkowe jak podróżowanie i gry. Funkcje obejmują, filmy, ankiety i gry. Możesz zarejestrować się na MyPoints Score na oficjalnej stronie internetowej do korzystania z dodatkowych funkcji, a zakończy szansę wygrać nagrody. Witryna ma oficjalnych mediów społecznych kont na Facebooku i Twitterze.

MyPoints Score jest powiedziany wobec zostały w biznesie od 1996 roku, podczas swojej stronie nieprzerwanie od 2004 roku. Sądząc po jego opis, narzędzie może brzmieć jak dobra aplikacja, ale to jest dalekie od takich. Eksperci od bezpieczeństwa zauważyli pewne wady w jego funkcjonalność. Szczególnie program generuje niechcianych wyskakujących reklam. Pokoje oferują różnego rodzaju zakupy oferty, które mogą wydawać się dobre, ale ich lokacje źródłowe są niepotwierdzone. Reklama może prowadzić do zainfekowanych stron które rozprzestrzeniania złośliwego oprogramowania. Inny problem z MyPoints Score jest to, że monitoruje aktywność online osób i zbiera różnego rodzaju danych z ich przeglądarki, w tym informacje, które powinny zachować poufny charakter. Ono puszka metalowa zapis nazwy użytkownika i hasła. Ten dane jest sprzedawany na zainteresowane strony trzecie, którzy mogą mieć karnych intencji. Z tych powodów, MyPoints Score jest klasyfikowane jako adware.

MyPoints Score posiada oficjalnej stronie internetowej o nazwie mypoints.com. Ta domena jest używana do rynku narzędzie, ale nie zapewnia łącze pobierania. Nadal adware rozprzestrzenia się do komputerów na całym świecie codziennie. Powodem tego jest to, że odkrył sposób się rozpowszechniany bez użytkowników chętnie pobranie i zainstalowanie go. MyPoints Score jest celowo niedostępne z własną stronę internetową, tak aby go nie narażone na jego wady.

Adware podróżuje w wiązkach z innymi programami. W większości przypadków narzędzia Scala sam plik instalacyjny aplikacji freeware i shareware. Wybiera te rodzaje programów, ponieważ użytkownicy są skłonni aby pobrać i zainstalować je bez stosowania jakichkolwiek środków bezpieczeństwa. MyPoints Score przychodzi jako dodatkowe narzędzie, które można zainstalować równolegle z programem chętnie nabyłeś. Dodatkowego oprogramowania nie można uruchomić swój własny Kreator instalacji. To jest tylko wymienione w ogólnych warunkach. Należy usunąć zaznaczenie z pola obok niego. Dlatego nigdy nie należy pominąć, czytając umowę użytkownika. Zaleca się podjąć środki ostrożności, aby oszczędzić sobie żadnych niepotrzebnych problemów.

MyPoints Score jest opracowany do renderowania własne ustawienia. Adware uruchomi się podczas startu systemu i działa w tle. Rozpocznie się generowanie wyskakujących reklam, zawierające różne oferty produktu. Oferują one wyjątkowo niskie ceny i zniżki. Reklamy będą pochodzić w formularzach windows pop-up i pop-under, kupon pola, banery, linki w tekście, kontekstowe, pływające, porównanie, inline i pływające reklamy. MyPoints Score będzie sprawiają, że są kolorowe i używać specjalnych czcionek i flash animacje aby przyciągnąć Twoją uwagę. Adware osadza linki do ad windows bez ujawniania miejsc, które pochodzą. Po nich będzie hazardu z Twojego bezpieczeństwa.

Na MyPoints Score na oficjalnej stronie internetowej, ujawnia się, że podmiot za to nazywa się MyPoints.com, Inc. Jest to firma z San Francisco, Kalifornia. Zgodnie z warunkami usługi (TOS) jednostka jest nie pociągnięci do odpowiedzialności dla wszelkich problemów, które ludzie mogą wystąpić przy użyciu go. Jeśli ty dostać zakażony rezygnować malware z wyskakujących reklam, trzeba będzie pokryć własne straty. Polityka prywatności stanowi, że MyPoints Score będzie zbierać informacje z przeglądarki. Za pomocą narzędzia, zgadzasz się na to. Dane, które adware mogą gromadzić na Ciebie rozciąga się kilka szczegółów, które powinny zachować poufny charakter, takie jak adres IP, e-mail i adres fizyczny, Twój kraj pochodzenia, nazw użytkowników, haseł i innych poufnych danych.

Aby zapobiec posiadające system zainfekowany złośliwym oprogramowaniem i kont hacked, musisz odinstalować MyPoints Score jak najszybciej. Istnieje Przewodnik usuwania poniżej, aby pomóc Ci w procesie. Po przeprowadzeniu ręcznego, należy wykonać automatyczne skanowanie komputera za pomocą programu AV, aby sprawdzić, czy innych tajnych narzędzi udało się przemycić adware pomoc lub razem z nim.

MyPoints Score Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć MyPoints Score z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *